Tā sporto Naukšēnos

- 19.Jūlijs, 2018
Pilsētās un novados

Šī vasara kā radīta aktīvai sportošanai, tālab arī esam ieradušies Naukšēnu novada Jauniešu centrā, lai uzklausītu novada sporta organizatoru GUNDARU PUTNIŅU par to, kas jau bijis, un to, kas vēl tikai būs:

«12. jūlijā noslēdzās piektais Naukšēnu novada pludmales volejbola turnīrs, kurā kopā startēja 23 komandas no Mazsalacas, Ramatas, Rūjienas, Staiceles, Valmieras un Naukšēniem, 10 komandas mix konkurencē un 13 komandas vīriešu konkurencē.

Turnīrs, kā jau katru gadu, norisinājās ceturtdienas vakaros. Kopā tika aizvadīti 6 posmi, no kuriem kopvērtējuma tabulā vērā tika ņemti labākie 5.

Šogad mix grupā 3. vietu izcīnīja komanda Mēs ar sieviņu, kurā startēja Inga Konrāde un Dainārs Konrāds, 2. vietu ieguva komanda Double K ar sastāvu Kristīne Vergina, Kristers Vēveris un Justīne Buša, bet par čempioniem mix grupā kļuva komanda Jūlija/Jānis, komandā spēlēja Jūlija Titova un Jānis Cēsis.

Vīriešu grupā godpilnajā trešajā vietā ierindojās komanda Trio ar sastāvu Raivis Juražs, Uģis Brokāns un Mairis Juražs, otro vietu ieguva komanda Pērļu zvejnieki, kurā startēja Markuss Niks Mazurs, Raivis Ozoliņš, Edgars Roze, un pirmo vietu izcīnīja komanda Jeri, kurā spēlēja Miks Rakeckis un Edgars Roze.