Tālaviešiem — 22 finālisti Latvijas čempionātā!

- 4.Jūlijs, 2017

Sestdien Rīgā, Mežaparka BMX trasē, kuru grūtāku padarīja ik pa brīdim uznākušais lietus, notika Latvijas čempionāts šajā sporta veidā. Startēja 282 sportisti, viņu vidū arī vairāk nekā 40 BMX kluba Tālava/VBSS braucēji.

MŪSU IR DAUDZ! BMX kluba Tālava/VBSS braucēju pulks Latvijas čempionātā Mežaparka trasē. A. Šokas foto

Finālos savās vecuma grupās startēja 22 kluba sportisti, pieci no viņiem mājup devās kā valsts čempioni, uz goda pjedestāla kāpa vēl trīs, bet klubu ieskaitē tālaviešiem tika augstā 4. vieta. Par Latvijas čempioniem kļuva pieci tālavieši. Dāmu elites grupā savu favorītes statusu apliecināja Sandra Aleksējeva, bet junioru grupā puišiem valsts čempiona titulu ieguva Mikus Strazdiņš. B16 jauniešu grupā otro gadu pēc kārtas, aizstāvot savu iepriekšējā gada titulu, spraigā cīņā uzvarēja Edvards Glāzers, viņš šobrīd ir arī UEC Eiropas kausa izcīņas čempiona titula īpašnieks. G11/13 grupā meitenēm, izcīnot uzvaras visos dienas braucienos, Latvijas čempiones titulu izcīnīja Līva Lizete Glāzere, bet G8/10 meiteņu grupas finālā triumfēja Adelīna Kārkliņa.