Alise Šoka

BMX kluba "Tālava" sportisti sezonu sāk Igaunijā

16.Jūlijs, 2020
Sports
Laikrakstā

Mūsu ziemeļu kaimiņvalstī aktīvi sākusies BMX jaunā sezona, Igaunijā Tartu trasē jau aizvadītas BMX atklātā čempionāta pirmā posma sacensības. Tajās labus rezultātus uzrādīja BMX kluba Tālava sportisti, spējot izcīnīt vietas godalgoto trijniekā.

Tālavieši godina savējos izcilniekus

10.Septembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Godinot un slavējot izcilos sporta sasniegumus Latvijas, Eiropas un Pasaules BMX čempionātos, BMX kluba «Tālava/VBSS» sportisti, treneri, atbalstītāji un vecāki pulcējās atpūtas kompleksā «Avoti» jaunajā BMX muzejā, kas izvietots zem starta kalna estakādes pie BMX trases. Sportisko saimi uzrunāja kluba prezidents Jānis Matisons un treneris Olafs Lakučs, teikdami, ka šī gada BMX sezona ir sportiski aktīva ar patīkamiem pārsteigumiem un labiem rezultātiem.

BMX klubs Tālava pasaules čempionātā Beļģijā

30.Jūlijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Neierasti karstās un garās dienas bija milzīgs pārbaudījums katram sportistam, kurš Beļģijas pilsētā Zolderā īpaši svelmainos laika apstākļos, gaisa temperatūrai sasniedzot pat plus 40 grādus pēc Celsija, jau no 23. jūlija cīnījās par 2019. gada pasaules BMX čempionu tituliem. Viņu vidū arī 19 BMX kluba Tālava trenera Olafa Lakuča audzēkņi.

BMX klubs Tālava – Eiropā un pasaulē

23.Jūlijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Aizvadītajā Eiropas čempionātā Māra Štromberga vārdā nosauktajā trasē Valmierā no mūsu valsts braucējiem dažādās vecuma un meistarības grupās startēja kopumā 237 sportisti, viņu vidū 29 BMX kluba Tālava sportisti. Paldies kluba trenerim Olafam Lakučam par viņa izturību un neatlaidību, trenējot mūsu jaunos BMX braucējus, jo rezultāti neizpalika: tālavieši uzrādīja augstus rezultātus!

Tālavas BMX braucēji ar panākumiem atgriezušies no Eiropas un pasaules čempionātiem

27.Jūlijs, 2018
Sports
Laikrakstā

Lepojoties un slavējot izcilos sporta sasniegumus pēc Latvijas, Eiropas un pasaules BMX čempionātiem, BMX kluba «Tālava/VBSS» sportisti, treneri, atbalstītāji un vecāki pulcējās atpūtas kompleksā «Avoti». Oficiālajā pasākuma daļā klātesošos uzrunāja Olafs Lakučs, kurš uzsvēra, ka klubam ir ar ko lepoties, jo gūti panākumi visaugstākā mēroga sacensībās BMX riteņbraukšanā.

Edvards Glāzers triumfē Beļģijā

25.Maijs, 2018
Sports
Laikrakstā

19. un 20. maijā Blegnijas trasē Beļģijā tika aizvadītas UEC Eiropas kausa izcīņas BMX septītā un astotā, noslēdzošā, noslēguma posma sacensības. Šī gada UEC Eiropas kausa izcīņas BMX riteņbraukšanā sezona finišējusi ar izciliem BMX kluba Tālava/VBSS sportistu panākumiem.

Tālaviešiem sudrabs un bronza Tartu

23.Janvāris, 2018
Sports
Laikrakstā

13. un 14. janvārī Igaunijā notika trešais no pieciem Tartu BMX Ziemas čempionāta posmiem. Uz Igauniju devās arī četri jaunie BMX kluba Tālava/VBSS sportisti.

Tālavieši uz goda pjedestāla Tartu

1.Decembris, 2017
Sports
Laikrakstā

Tieši Latvijas 99. dzimšanas dienā Igaunijas pilsētā Tartu notika pirmais no pieciem Tartu BMX Ziemas čempionāta posmiem indorā jeb apjumtā trasē. Kopumā spēcīgāko astoņu sportistu pulkā iekļuva trīs BMX kluba Tālava/VBSS gados jaunākie braucēji.

Sezonas finišs Smiltenē un Helsinkos

6.Oktobris, 2017
Sports
Laikrakstā

Ar spraigām Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) kausa izcīņas sacensībām 23. septembrī Smiltenes novada Silvas BMX trasē noslēdzās pašmāju BMX sezona. Silvas trasē brauca 35 BMX kluba Tālava/VBSS sportisti, trīs trenera Olafa Lakuča audzēkņi — Edvards Glāzers, Līva Lizete Glāzere un Sofija Keita Krūmiņa — kāpa uz goda pjedestāla, bet BMX klubu ieskaitē  Tālava/VBSS izcīnīja augsto ceturto vietu.

Tālaviešiem panākumi Vecpiebalgā un Holandē

15.Septembris, 2017
Sports
Laikrakstā

9. septembrī skaistajā Vecpiebalgā ar trešā posma sacensībām noslēdzās Latvijas BMX kausa izcīņa, bet 10. septembrī turpat braucēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sacentās Vecpiebalgas novada kausa izcīņā. Abās dienās labus panākumus guva BMX kluba Tālava/VBSS sportisti.

Rīgā Tālava/VBSS sportisti izcīna 16 godalgas, bet Edvards Glāzers - Harija Oša BMX piemiņas kausu

25.Augusts, 2017
Sports
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Rīgas ​​​​​​Mežaparka trasē sestdien tika aizvadītas starptautisko BMX sacensību Baltijas jūras kausa otrais no trijiem posmiem BMX riteņbraukšanā, bet svētdien visas dienas garumā bija vērojamas spraigas cīņas «Rīgas kausa izcīņā». Sacensības kuplā skaitā pārstāvēja BMX braucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Krievijas. Abas dienas sacensībās ar labiem panākumiem startēja BMX klubs «Tālava» sportisti, savukārt svētdien klubu ieskaitē BMX klubs «Tālava/VBSS» izcīnīja augsto otro vietu.

Tālavieši Latvijas BMX kausa 1. posma sacensībās Saldū

18.Augusts, 2017
Sports
Laikrakstā

Neskatoties uz neierasto karstumu aizvadītajā nedēļas nogalē — sestdien, BMX riteņbraucējus uzņēma Saldus BMX klubs Ozolēni, kas ir viens no pašmāju senākajiem un tradīcijām bagātākajiem klubiem. BMX trasi piepildīja sportisks azarts, spriedze un sāncensība, jo tur notika Latvijas BMX kausa 1. posma sacensības, kurās savu sportisko meistarību demonstrēja 256 sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas, Vācija un Krievijas. Viņu vidū spraigajā konkurencē startēja arī 31 BMX kluba Tālava/VBSS sportisti. Svelmīgā diena visus bija pamatīgi iesildījusi, un karstums bija vēl viens papildu izaicinājums, kuru sportistiem bija jāņem vērā.

Mikus Strazdiņš ar pasaules čempionāta bronzu!

1.Augusts, 2017
Sports
Laikrakstā

Šī gada pasaules BMX čempionātā ASV pilsētā Rokhilā svētdien, noslēdzošajā sacensību dienā, par pasaules čempiona tituliem cīnījās Elites un junioru grupu sportisti. Viņu vidū bija septiņi Latvijas braucēji, starp tiem arī BMX kluba Tālava/VBSS sportists Mikus Strazdiņš (Thrill Factory/ Tālava VBSS).

Uz Eiropas BMX čempionātu!

14.Jūlijs, 2017
Sports
Laikrakstā

Pozitīvā noskaņojumā un apņēmības pilni šīs nedēļas nogalē Francijā, kur pašā Bordo pilsētas centrā izveidota BMX trase, Eiropas čempionātā cīnīsies arī ducis BMX kluba Tālava sportistu.

Tālaviešiem — 22 finālisti Latvijas čempionātā!

4.Jūlijs, 2017
Sports
Laikrakstā

Sestdien Rīgā, Mežaparka BMX trasē, kuru grūtāku padarīja ik pa brīdim uznākušais lietus, notika Latvijas čempionāts šajā sporta veidā. Startēja 282 sportisti, viņu vidū arī vairāk nekā 40 BMX kluba Tālava/VBSS braucēji.