Teātris nosauc pirmizrādes laiku

- 30.Maijs, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Nākamā gada septembrī, sākot jauno sezonu, Valmieras teātris cer izrādes spēlēt un skatītājus aicināt rekonstruētajā ēkā. Piektdien tika svinēti Spāru svētki.

Soli pa solim viss izdodas. Virs būves uzlikts Spāru svētku vainags, un ēka ieguvusi kopskata veidolu. Piektdien vislielākie svētki bija darbu veicējiem un kopā aicinātiem ciemiņiem, kas veido spēcīgu komandu, lai iesāktais un labi iecerētais tik tiešām sekmētos. 

«Mēs esam tie, kam ļoti šo visu vajag!» teatralizētā iestudējumā, iepriecinot Spāru svētku viesus, sacīja Valmieras teātra aktieri, bet klātesošie runāja par kopīgām uzvarām, kas jāizcīna. Šos Spāru svētkus varēs atcerēties ne tikai kultūras, bet arī hokeja zīmē. Ja Latvijas hokeja izlase jau visu labāko paveikusi, tad teātra pārbūves darbi jāturpina.

SPĒCĪGA KOMANDA, kurā visi ieinteresēti, lai jau pēc gada Valmieras teātra rekonstrukcija būtu pabeigta un aktieri, kas Spāru svētkos pirmoreiz iemēģināja topošās zāles grīdu, varētu spēlēt pilnā jaudā. Attēla centrā komandas kapteine, Valmieras teātra direktore Evita Ašeradena. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru