Trīs veiksmes formulas

- 28.Septembris, 2022
Laikrakstā

Es izvēlos draudzību

Ar biznesa foruma «Māksla būt uzņēmējam» dalībniekiem pieredzē dalījās uzņēmuma «Rūjienas saldējums» vadītājs Igors Miezis, savā stāstā pieminot gan Rūjienas saldējuma īpašā produkta Minimelts rašanos, gan galvenās, personiski gūtās atziņas, kurās ir vērts ieklausīties.

«Pietiekami ilgu laiku biju pavadījis dažādos amatos Latvijas vadošo uzņēmumu valdēs, tādos kā «Ādažu čipsi», «Laima», «Rīgas piena kombināts», «Latvijas balzams», un dažādu apstākļu sagadīšanās dēļ pirms 13 gadiem nonācu «Rūjienas saldējumā». Bija laiks, kad es tur nakšņoju un staigāju pa šo vēsturisko ēku, domādams – kas man nekaitēja saņemt piecus tūkstošus lielu algu, jaunu automašīnu katrus trīs gadus! Ko es šeit daru? 

Tad parādījās spīts: ne tāpat vien esmu šeit nokļuvis savos 38 gados, man šeit ir jābūt! Tātad tas ir mans nākamais attīstības posms. «Rūjienas saldējums» ir ļoti labs produkts – īsts piens un krējums, Latvijā tas ir lepnums, to visi zina. Izbraucām nozares izstādēs pa visu Eiropu, un kļuva skaidrs, ka pasaulei tas neko nenozīmē – ne tas, ka Rūjienas saldējumam ir 100 gadu vēsture, ne saldējuma forma, jo konusi un saldējuma tortes pasaulē jau bija… Ko darīt? 

Vizualizācijai ir milzīgs spēks, taču tas realizējas tikai caur sazemējumu, ko dod informācija un pieredze. Nevar ielēkt kādā nišā un pateikt – tagad būs tā! Ar domu par jaunu produktu es cēlos un gūlos piecus gadus.

INGUSS PAVASARS: Jebkurā situācijā paliec cilvēks. Baibas Zvejnieces foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru