Tur, kur sākas mežs

- 31.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šīs nedēļas ieskaņa atnāca ar asu vēju, taču tas netraucēja ne AS «Latvijas valsts meži» organizēto klātienes (ievērojot visus drošības noteikumus!) Lauku dienu vienā no uzņēmuma struktūrvienības «Sēklas uz stādi» kokaudzētavām Strenčos, ne arī cīruļa trallināšanai virs sanākušo galvām. Pavasari pandēmija nevar atcelt. Tas atnāk pats pēc tam zināmiem dabas likumiem.

Tikšanās un diskusiju tēma Strenču kok­audzētavā bija veltīta iespējām un pārmaiņām meža koku stādu audzēšanā, kok­audzētavu darbam Covid-19 laikā un nozares skatam nākotnē. Diskusijā, klātesot mediju pārstāvjiem, piedalījās: LVM struktūrvienības «Sēklas un stādi» ražošanas izpilddirektore Laima Zvejniece, struktūrvienības «Sēklas un stādi» Strenču kokaudzētavas vadītājs Jānis Zvejnieks, Latvijas Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Grasbergs, Latvijas Meža īpašnieku biedrības valdes priekšsēdētājs Arnis Muižnieks un LVM valdes loceklis Edvīns Zakovics. Tikšanos vadīja un piesardzības pasākumu ievērošanu uzraudzīja LVM speciālists Tomass Kotovičs.

TĀ SĀKAS MEŽS. Par modernās sēšanas līnijas priekšrocībām kvalitatīvu meža stādu ražošanā Strenču kokaudzētavas vadītāju Jāni Zvejnieku (no labās) izvaicāja Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Grasbergs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru