Turpmākais ceļš ved uz Valmieru

- 4.Jūnijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ir pienākušas mācību gada beigas, kad skolēnus godina par mācību gadā paveikto un sasniegto. Maija sākumā svinīgā apbalvošanas pasākumā Valmieras pašvaldība sveica skolēnus, kuriem ir bijuši augsti rezultāti kā novada, tā valsts olimpiādēs.

Gan valsts, gan pašvaldības mērogā godināja arī Mazsalacas vidusskolas 9. klases skolnieci ELĪNU SEGEDENKO, kura latviešu valodas un literatūras valsts 50. olimpiādē ieguva augsto trešo vietu. Papildus tam Elīna ir ieguvusi vēstures un matemātikas novada olimpiādēs trešās vietas, angļu valodā novadā atzinības rakstu. Papildus skolai viņa arī spēlē klavieres! Par un ap olimpiādēm, mūzikas skolu un hobijiem aicinājām uz sarunu Elīnu. 

Tev šobrīd jau ir 9. klase… Esi domājusi, kur dosies mācīties tālāk? 

Daudzi manā klasē ir pārliecināti par savas izglītības tālāko ceļu, bet es vēl esmu pārdomās. Noteikti iešu mācīties uz Valmieru, bet ir divas opcijas – Viestura vidusskola vai arī Pārgaujas Valsts ģimnāzija. Pieļauju, ka pieteikšos abās, bet, kāds būs rezultāts, šobrīd vēl nevaru pateikt.

ELĪNA SEGEDENKO. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
... - 4.Jūnijs, 2024 - 11:08

Noteikti Valmieras Valsts Ģimnāzija būtu pareizā izvēle.

jonis - 5.Jūnijs, 2024 - 19:59

Nu tāpēc jau arī vidusskola jāpārveido par pamatskolu ,jo devītās klases absolventi dodas uz Valmieru. Tikai kāpēc? braukāt tos km un ,varbūt, pat mitināties dienesta viesnīcā ,ja varētu mācīties savas pilsētas skolā un dzīvot savā pilsētā? Kā varētu to izskaidrtot ,kāpēc tā?

Pievienot komentāru