Universālais kareivis

- 19.Februāris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Sarunā ar ViA studentu ARNOLDU BARSOVU rodas sajūta, ka viņš ir universālais kareivis – studē programmā «Tūristu gids – ceļojumu un pasākumu organizators», kopā ar citiem studentiem iesaistās «ViAmānu» kustībā un brauc stāstīt par ViA uz skolām visā Latvijā, vada improvizācijas teātri «ViaGars», tāpat arī debašu klubu Vidzemes Augstskolā.

Sāksim ar tipisko jautājumu: kāpēc Vidzemes Augstskola?

Tāpēc, ka… Ja godīgi, neredzu nevienu citu vietu, kur es varētu būt. ViA mani piesaistīja divas svarīgas lietas, vai drīzāk vienas «iztrūkums» – tā nav Rīga, jo esmu dzīvojis Rīgas tuvumā un zināju, ka negribu tur studēt, un otrs ir iespēja studēt tūrismu, tieši tūristu gids ir specifiska programma, kas mani ļoti interesēja.

Jau vidusskolā interesējies par iespējām, ko un kur studēt?

Noteikti, ka pamatskolā ne (smejas), sāku padziļināti interesēties vidusskolā, it īpaši 12. klasē. Lielu uzmanību pievērsu Latvijas Universitātei, arī speciāli braucu uz dažādām viņu organizētām lekcijām un semināriem, taču pavasara sākumā no savas angļu valodas skolotājas uzzināju par Vidzemes Augstskolu un studiju programmām, kas tiek piedāvātas. Uzreiz sāku interesēties par iespējām uzzināt vairāk, un bija lieliska iespēja «Studenta anatomija», un kopš tā laika es zināju, ka citas izvēles neapsvēršu.

Kad uzsāki studijas ViA, vai zināji, ka iesaistīsies tik daudzās ārpusstudiju aktivitātēs?

Studiju sākumā lasīju informatīvos materiālus un redzēju, ka ir debašu klubs, pats tādā biju iesaistījies  vidusskolā un zināju, ka to noteikti vēlēšos turpināt. Pārējās aktivitātes nāca pēc tam, iespējams, tāpēc, ka 1. kursā es gribēju iesaistīties un iebāzt savu degunu visur (smejas). Un jāatzīstas, ka daudzās organizācijās es arī paliku – gan improvizācijas teātrī, gan debašu klubā, gan arī «ViAmānu» kustībā, kuras ietvaros braucu ar citiem studentiem uz vidusskolām un stāstu par ViA.

AKTĪVISTS. Tūristu gida programmas students  Arnolds Barsovs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru