Uzvaru sērijai galā zelts!

- 9.Maijs, 2023

30. aprīlī savu skatītāju priekšā Valmieras Olimpiskā centra basketbola hallē lieliski aizvadīto sezonu ar pārliecinošu uzvaru arī LJBL 1. divīzijas finālmačā pār vienaudzēm no RBJSS Rīdzene noslēdza Bertānu Valmieras basketbola skolas U-15 meiteņu komanda.

BVBS – RBJSS Rīdzene 57:38 (14:5, 16:10, 22:10, 5:13)

Elvja un Evijas Brokānu audzēknes pārliecinoši sāka izšķirošo maču ar izrāvienu 8:0 un turpinājumā ne mirkli neļāva šau­bīties par panākumu. Otrajā puslaikā vienubrīd valmieriešu pārsvars uz rezultātu tablo pārsniedza 30 punktus, tikai pašās mača pēdējās minūtēs, kad komandas galvenais treneris Elvis Brokāns sev raksturīgajā stilā – zinātāji stāsta, ka tā notiekot katras viņa vadītās komandas uzvarētas spēles izskaņā – bija novilcis žaketi un uzrotījis baltajam kreklam piedurknes, laukuma un spēles saim­nieces atļāva rīdziniecēm vairākas reizes pēc kārtas tikt līdz brīvam metienam pie mūsu groza.

MUMS GARŠO ZELTS! Bertānu Valmieras basketbola skolas U-15 meiteņu komanda ar treneriem Elvi un Eviju Brokāniem pēc čempionu kausa un zelta medaļu saņemšanas.