Vaidavā teniss būs kā Deivisa kausā

- 15.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdienas pēcpusdienā pie pilnām tribīnēm Vaidavā bijušajā Vaidavas pamatskolas sporta zālē ar pompozu ceremoniju, klātesot Valmieras novada vadībai un arī faktiski visai Latvijas tenisa vadībai ar federācijas jauno prezidentu Ernestu Gulbi priekšgalā, Valmieras tenisa klubs sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību atklāja Vaidavas tenisa halli.

Šeit kvalitatīvi rekonstruētās telpās un uz novadā šobrīd vienīgā apjumtā profesionālā seguma tenisa laukuma būs iespējams trenēties visa gada garumā jebkuros laika apstākļos. 

Vaidavas tenisa halles tapšana saistās ar 2019. gadu, kad toreiz vēl Kocēnu novada pašvaldība pabeidza Vaidavas pamatskolas ēkas energoefektivitātes projektu. Pēc Valmieras tenisa kluba iniciatīvas ar Kocēnu novada pašvaldības un pēc administratīvi teritoriālās reformas jau ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu vecā pamatskolas sporta zāle tika pārveidota par specializētu tenisa halli.

Tenisistiem te radīti vislabākie apstākļi, jo zālē ieklāts starptautiskiem standartiem atbilstošs segums, laukums aprīkots ar tenisa tīklu, fona aizkariem, logu aptumšošanas žalūzijām, automātisko spēles bumbu padevēju un rakešu stīgošanas iekārtu.

SVINĪGS MIRKLIS AR JĀŅU DOMINANCI. Valmieras tenisa kluba valdes loceklis Jānis Matisons (no kreisās) ar gandarījumu vēro, kā jaunās tenisa halles atklāšanas lenti pušu griež (centrā no kreisās) Valmieras novada domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Jānis Olmanis un Kocēnu sporta skolas direktors Jānis Dainis. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru