Valgas – Valkas projekta izstrāde

- 7.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ceturtdien, 25. martā, Valkas novada domes vadība un speciālisti kopīgi ar Valgas pagasta arhitektu Jirži Tinteru tikās ar SIA «BM Projekts» pārstāvjiem, lai pārrunātu būvprojekta «Valgas – Valkas dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonas atjaunošana un attīstīšana» izstrādi.

Liesmai par šo kopsapulci un projektu stāsta projekta vadītājs Toms Simtiņš: 

«Projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot kopīgu pievilcīgu atpūtas zonu ap Pedeles upi un Varžupīti, kur Valgas – Valkas iedzīvotāji un viesi varētu pavadīt  brīvo laiku. Tā rezultātā tiks radītas jaunas iespējas aktīvai atpūtai, sakārtota vide un atjaunotas takas abos Pedeles krastos. 

Pirmajā darba sapulcē kopā izstaigājām visu teritoriju, kuru plānojam atjaunot un attīstīt, kas sadalās divās daļās – teritorija ap Pedeles upi un ap Varžupīti. Abas teritorijas savā starpā nesavienojas, pa vidu ir nesen izbūvētais Valkas – Valgas centrs. Iepriekšējais projekts bija šī centra izveide, kas jau ir īstenota, un tagad turpinām centra projektu attīstīt uz abām pusēm – Varžupītes teritorija uz labo pusi, Pedeles upes teritorija uz kreiso pusi. Robežas garumā būsim sakopuši visu centru.

TOMS SIMTIŅŠ. Foto no personiskā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru