Valmierā briest dvīņu māju kvartāls

26.Jūnijs, 2019
Valmierietis
Laikrakstā

Tāpat, kā tas bija maija Valmierietī, arī šoreiz man patiess prieks lasītāju vērtējumam un arīdzan diskusijai par dažādām ieceres niansēm piedāvāt jaunu privātmāju kvartālu. Šīs rūpnieciski gatavotās koka karkasa tipa mājas ražo SIA Pavasars ražotnē Raunas novadā, bet visu projektu attīstīt gatava firma LV&KV. Starp citu, uz jauno daudzdzīvokļu namu Georga Apiņa ielā, par kuru rakstīju Valmierieša jauno projektu sadaļā pirms mēneša un kur jau čakli strādā Aimasa celtnieki, jau pieteikušies pirmie divi pretendenti uz vienistabas dzīvokļiem! Protams, pirmajiem taču arī iespēja izvēlēties sev tīkamāko stāvu un debesu pusi...

Šoreiz mēģināšu izklāstīt dvīņu māju kvartāla ieceri, dažādu iemeslu pēc šo projektu plašākai auditorijai attīstītājam neiznāca parādīt Vidzemes Uzņēmēju dienu 2019 izstādē, taču pa šo laiku precizētas dažas nianses, kā arī nonākts pie optimāla risinājuma – teritorijā blakus Ķieģeļu ielai (dziļāk pļavā aiz jaunajiem īres namiem) varētu tapt nevis sākotnēji domātās rindu mājas, kas laikam tomēr nav mūsu viensētnieku mentalitātei raksturīgas, bet gan vesels dvīņu māju puduris!

ATBILSTOŠI MOBILITĀTES LAIKMETAM. Atsevišķas mājas platums – 5 metri – ļauj tās priekšā pie namdurvīs piebraukt, ja ar vērienu, vienu vai, ekonomiskajā variantā, blakus pat divas automašīnas. Mūsu mobilitātes laikmetā tas ir ļoti svarīgi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru