Valmierā norisinās multimediju festivāls

- 28.Februāris, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Kā jau iepriekš vēstīts, no 26. februāra līdz 3. martam Valmierā norisinās otrais Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls, kura programmā šogad iekļauti mākslinieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Kanādas un Norvēģijas.

26. februārī notika festivāla atklāšana, kad Valmierā viesojās arī jaunieši un mākslinieki, kas bija strādājuši pie piecu dažādu žanru multimediju darbu izveidošanas.

Par festivāla tapšanu stāsta ELIZABETE PALASIOSA, festivāla līdzproducente:

«Festivālā centrā tiek likti mākslinieki, tomēr tajā pašā laikā gan es kā producente, gan mana kolēģe Marta, mēs vienmēr uzsveram to, ka esam procesa sastāvdaļa, un visu laiku esam kontaktā ar māksliniekiem, nereti arī palīdzot domāt idejas no nulles, reizēm arī palīdzam kādam māksliniekam attīstīt viņa domu. Mēs reflektējam par tēmām un savā ziņā arī palīdzam māksliniekam apdomāt mākslas darba formas. Tas viss ir procesa sastāvdaļa. Protams, darbam ir arī tehniskā puse – programmas salikšana, komunikācija, tāmes un viss pārējais. Esmu bijusi klātesoša lielākajai daļai darbu, ko šogad redzam festivālā, līdz ar to izjūtu tos kā kopradītas norises.

MĀKSLINIEKU KOPBILDE. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru