Valmiera – Ogre: dāmu basketbolā 1 pret 1

- 1.Marts, 2022

Pullman Sieviešu basketbola līgas B grupas čempionātā šosezon piedalās arī dāmu komanda no Valmieras novada – Valmiera Glass/Bertānu Valmieras basketbola skola. 11 komandu konkurencē mūsējās patlaban ar 4 uzvarām un 11 zaudējumiem ieņem 9. vietu.

Viņnedēļ valmierietes savā laukumā 5. vidusskolas zālē vispirms trešdien bez variantiem apspēlēja tuvākās sekotājas turnīra tabulā Dimantu akadēmiju/Ogres BS (0-15), bet piektdien cieta pamatīgu zaudējumu pret vēl vienu Latvijā lielākā novada dāmu komandu – B grupas līderēm no Kolibri/Ogre (14-3).

Valmiera Glass/BVBS – Dimantu akadēmija/Ogres BS 71:50 (14:22, 22:7, 18:6, 17:15)

Kaut cik izpausties viešņām valmierietes ļāva vien pirmajā ceturtdaļā, ielaižot savā grozā gandrīz pusi no visā spēlē zaudētajiem punktiem. Turpinājumā rezultatīva spēle ritēja faktiski uz vienu – Ogres – grozu, un tikai pāris pēdējās mača minūtēs, kad mājinieces jau domās sāka svinēt uzvaru un kad atslāba uzmanība aizsardzībā, viešņas guva dažus vieglus grozus, jūtami samazinot rezultāta starpību, kas vienubrīd spēles laikā sasniedza pat 27 punktus.

PĒC TIKKO IZCĪNĪTAS CETURTĀS UZVARAS. Valmiera Glass/BVBS komanda trešdienas vakarā: otrajā rindā no labās – trenere Madara Krauze, Zelma Mālmane, Evelīna Eglīte, Dina Zilvere, Liene Saklaure, Karīna Dmitruka un Rūta Brence, pirmajā rindā no labās – Laura Veide, Rēzija Terēze Dubulta, Anete Ozola un Līga Manika.