Valmiera/ORDO no Pasvales atved plus 10

- 4.Marts, 2016

Pirmajā Triobet BBL čempionāta ceturtdaļfināla spēlē Lietuvā mūsējie parūpējās par patīkamu pārsteigumu — puslaikā aizsūtījuši Pieno žvaigzdes nopietnā nokdaunā ar 28 punktu deficītu, valmierieši arī otrajās 20 minūtēs, neskatoties uz mājinieku ofensīvu, prata noturēt uzvaru un pārveda mājās labu iestrādi panākumam divu maču summā: plus 10 nav milzu pārsvars, taču kopā valmieriešiem pret Pasvales komandu jau 19 punktu rezerve.

Pieno žvaigzdes – Valmiera/ORDO 71:81 (14:31, 9:20, 22:15, 26:15)

Viesu starta piecnieks (brāļi Šķēles, Laksa, Jonāts, Blaus) mājinieku kvintetu (Babrausks, Lavs, Skučs, Agafonovs, Mors) visā spēlē apspēlēja ar 61:33, un tas lielā mērā izšķīra mača rezultātu kopumā. Mūsējiem atkal ierindā komandas kapteinis Bērziņš, tāpēc protokolā nav Edgara Kaufmaņa. Pie spēlēšanas šoreiz netiek Iļjins un Vīņauds, jo ļoti labi laukumā strādā trio brāļi Šķēles un Blaus, kurš sezonu bija sācis tieši Pasvalē.

Pārsteidzoši, taču komanda, kas Lietuvas čempionātā nesen tikai pagarinājumā zaudējusi Žalgirim, pret valmieriešu piedāvāto spēli pirmajā puslaikā pretzāles neatrod. Mājinieki visās 40 minūtēs ne reizi nav vadībā, toties lielisks atbalsts mūsējiem no Pasvalē atbraukušajiem Valmieras/ORDO faniem!

Kad spēlētas četrarpus minūtes, Armands Šķēle panāk 20:6! Rezultatīvi spēlē brāļi Šķēles, Blaus, Jonāts. Pirmo ceturtdaļu pabeidz Kaufmanis — 31:14.

Turpinājumā joprojām labāki viesi, un 11. minūtē Gabrāns ar trejaci panāk 36:14. Kad puslaiku noslēdz Armands Šķēle, tablo jau rāda viesu graujošu pārsvaru — plus 28 un 51:23!

PIEREDZĒJIS UN PRETINIEKAM BĪSTAMS. Mūsu komandas pieredzējušākais vīrs — 22. numurs Armands Šķēle — trešdienas spēlē Pasvalē plosīja mājinieku aizsardzību visos iespējamajos veidos. Edgara Vaivada foto