Valmiera/ORDO sekmīgi tuvojas starpfinišam

- 19.Aprīlis, 2016

Sestdien mūsu basketbolisti turpināja uzvaru sēriju Aldaris LBL regulārajā čempionātā, izbraukumā Liepājā pēdējā ceturtdaļā salaužot sīkstos mājiniekus un līdz ar to noturot līderpozīcijas turnīra tabulā.

Liepāja/TriobetValmiera/ORDO 70:82 (19:21, 17:12, 18:20, 16:29)

Viesiem atpūta šoreiz Iļjinam, laukumā tā arī neparādās Vīņauds un Gabrāns. Jo spēle ir ļoti saspringta, lielākoties punkts punktā. Laukumā brīžiem sanāk brāļi Šķēles pret brāļiem Antropiem, katrā pārī šoreiz vienam brālim sokas, otram ne visai. Mūsējo komandā lielākoties punktus gūst abi centri Blaus un Rozītis, toties tukšā diena abiem spēka uzbrucējiem Bērziņam un Jonātam. No mazajiem līmenī Mičels un Aigars Šķēle, labi savas epizodes atspēlē Vairogs, bet mača galvenais varonis, protams, puisis bez nerviem Laksa, kurš tieši pēdējās mača minūtēs no stūra pieber mājinieku grozu ar trejačiem!

Viesi sāk labi, un tikai 3. minūtē jau otro maču pēc kārtas (pret ventiņiem 34 punkti!) uzbrukumā lieliski spēlējošais liepājnieku šokolādes vīriņš ar ASV pasi Hikss pirmoreiz izvirza vadībā kurzemniekus — 6:5. Turpinās šūpoles uz tablo, un tikai 7. minūtes sākumā Blaus ar 2+1 gājienu ļauj pārņemt vadību vidzemniekiem (15:14). Vien 14. minūtē Hikss ar 2+1 gājienu atgūst vadību mājiniekiem (26:24), kuri prot to noturēt līdz pat pirmā puslaika beigām — 36:33 liepājnieku labā.

SNAIPERIS AR 54. NUMURU. Sestdien Mārtiņš Laksa (ar bumbu) laukumā pabija gandrīz 30 minūtes, kuru laikā trāpīja 5 no 6 tālmetieniem un 3 no 7 divpunktu metieniem. Edgara Vaivada foto