Valmiera/ORDO uzvar pagarinājumā Ogrē

- 3.Novembris, 2015

Sestdien mūsu basketbolisti izcīnīja sesto panākumu arī sestajā Aldaris LBL čempionāta spēlē. Šoreiz valmierieši sarežģītā mača galotnē prata izlīdzināt rezultātu un pagarinājumā arī uzvarēja mājiniekus — Ogres/Kumho Tyre spēlētājus.

Ogre/Kumho Tyre – Valmiera/ORDO 71:78 (15:16, 15:23, 18:16, 17:10, 6:13)

Šoreiz viesu treneri malā atstāja ne tikai Laksu, bet arī Aigaru Šķēli. Zīmīgi, ka sestdien Ogrē mūsējiem rezultātu taisīja tie, kuri saņēma lielāko kritiku pēc iepriekšējās Valmieras/ORDO uzvaras BBL čempionāta mačā pret Tallinas TLU/Kalev.

Spēles sākums veiksmīgs viesiem — Rozītis (3+2) un Armands Šķēle panāk 7:0. Tikai 7. minūtē mājinieki ar 2 Sīpoliņa soda metieniem pārņem vadību (11:10), taču 10. minūtē Kaufmanis atkal izvirza vadībā viesus, ļaujot mūsējiem noslēgt ceturtdaļu ar 16:15.

Līdzīga cīņa turpinās, un 15. minūtē vadību atkal pārņem ogrēnieši (23:22), savukārt 18. minūtē Iļjins ar danku ļauj uzgavilēt viesiem — 26:25. Ar Bērziņa, Čižauska, Armanda Šķēles un Iļjina veiksmēm uzbrukumā mūsējie aizbēg jau 12 punktu attālumā (39:27), tomēr puslaikam punktu ar trejaci liek vēl pērn Valmierā spēlējušais Vītols — pirmās 20 minūtes viesu labā ar 39:30.

IZŠĶIROŠAIS FAKTORS! Jānis Kaufmanis (ar bumbu) sestdien Ogrē izšķīra mača likteni par labu viesiem. Nācis laukumā uz maiņu, Kauča nepilnās 29 minūtēs trāpīja grozā 5 no 9 divpunktu metieniem, 2 no 4 trejačiem un 2 sodiņus no 3! Edgara Vaivada foto