Valmieras ielas: remontdarbi rit pilnā sparā

- 8.Septembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Kaut arī jau sākusies septembra otrā nedēļa, Valmierā abos Gaujas krastos joprojām notiek intensīvi ielu remonta darbi, dažos objektos, piemēram, Dārza ielas posmā starp Rīgas un Beātes ielu, rekonstrukcija reāli jau nozīmē pilnīgi jaunas ielas veidošanu. Sīkāk par darbu gaitu, jau ekspluatācijā nodotajiem un tikko nosolītajiem objektiem vakar Liesmai pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības ceļu būvinženiere INESE KOKENBERGA.

Varbūt sākam ar jau gataviem objektiem... 

Labā ziņa – ir nodotas ekspluatācijā Dakstiņu ielas abas pirmās kārtas, arī Kauguru iela. Vēl vesela virkne objektu uzsākti.

Aizkavējās solītais darbu sākums Mālu ielas posmā no Beātes ielas līdz Matīšu šosejai.

Jā, sākums aizkavējās, taču šobrīd būvnieki tur strādā pilnā jonī. Protams, vēlāka sākuma dēļ beigu termiņš mainīts netiek, kā tikt galā – tas jau atkarīgs no darbu organizācijas. Šobrīd Mālu iela aizlikta ciet no abiem galiem, atstāta tikai piekļuve preču pievešanas vārtiem veikalam Depo. Šajā objektā patiesībā nav tik daudz komunikāciju, vien neliels gabaliņš ūdensvada, lokāla lietus ūdens kanalizācija. Viens no sarežģītākajiem darbiem te bija lielās caurtekas nomaiņa, tagad jaunā caurteka jau savā vietā. Mālu ielā drīz sāks vilkt ārējā apgaismojuma kabeļus. Būvnieki – firma Asfaltbūve – solīja, ja laika apstākļi atļaus, darbus Mālu ielas objektā pabeigt jau šogad. Taču gadīties var visādi, var taču oktobrī uzsnigt sniegs... 

Kādā stadijā ir remontdarbi Rūpniecības ielā? 

Visi darbi apakšzemē tur gatavi, lielākoties arī betona apmales jau savās vietās. Šogad, pateicoties Covid-19 naudām, ceļinieki ir ļoti noslogoti ar darbiem, to lieliski var redzēt visās vietās, kur darīšana ar asfaltēšanu. Uz asfaltbetona brigādēm ir izveidojusies reāla rinda, viņiem darbi sadalīti burtiski pa dienām, arī Valmierā tā ir. Pirmais solījums, ka te varētu Limbažu ceļu asfalta brigāde ierasties, bija septembra beigas. Rūpniecības ielā faktiski ir palicis tikai asfalts, mēs vienkārši gaidām rindu.

GAIDA ASFALTU. Ar piekļūšanu saviem īpašumiem šajā Rūpniecības ielas posmā valmieriešiem vairs problēmu nav, taču līdz gludam asfaltbetona segumam vēl jāpagaida – rinda uz Limbažu ceļu asfaltētāju brigādes pakalpojumiem šosezon garu garā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru