Valmieras invalīdu biedrībai «Atspēriens» – 30!

- 27.Maijs, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Valmieras invalīdu biedrības «Atspēriens» valdes priekšsēdētāja ILGA MAURIŅA, gatavojoties biedrības 30 gadu jubilejai, stāsta:

«Biedrība ir nodibināta 1992. gada 25. maijā, to dibināja kinoteātrī. Vienkārši kopā bija sanākuši cilvēki, kas saprata, ka vajag lielāku atbalstu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Biedrība ir izveidota un darbojas, lai iedrošinātu un palīdzētu cilvēkiem ar invaliditāti integrēties sabiedrībā un radoši darboties. Pirmais valdes priekšsēdētājs ir Ilgvars Pētersons. Pēc viņa nāk Arnolds Krints, tad Jānis Bērziņš, tad Zita Gustavsone, un nu jau vairākus gadus es.  Šajā amatā esmu nostrādājusi pilnus 11 gadus, bet biedrībā esmu jau 16 gadus, pirms tam piecus gadus palīdzēju biedrībā organizēt kultūras pasākumus. Es diendienā strādāju ar cilvēkiem. Mācu dejot, dziedāt, veidot kādu mazu priekšnesumu – vai nu tas ir teātris, vai kāds pastāstiņš. Uz godiem mācāmies arī tradicionālas dziesmas, gatavojam tai dienai atbilstošus ēdienus.

Īstenībā šajos 30 gados ir paveikts daudz. Mēs šeit vienmēr radoši darbojamies – dekupējot, apkrāsojot krūzītes, darinot rokdarbus.

ILGA MAURIŅA. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru