Valmieras pusē vakcinējas aktīvi

- 22.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopumā Valmieras novada teritorijā ir 34 vakcinācijas kabineti. Uz vakcināciju pret Covid-19 var pieteikties ikviens SIA «Vidzemes slimnīcā», kas ir arī Valmieras Vakcinācijas centrs (Jumaras iela 195), un Valmieras Veselības centrā (Bastiona iela 24 un Diakonāta iela 6), savukārt ģimenes ārstu praksēs – tikai viņu pacienti. "Liesma" devās noskaidrot, kā ar vakcinēšanos veicas Valmieras novadā un ko par to domā cilvēki, kas dodas vakcinēties. 

Trešdienas rīta pusē devāmies uz Ilzes Kuzmas ģimenes ārstes praksi Kocēnos. Otrdienās viņa pacientus pieņem Rubenē. No Ilzes noskaidrojām, ka vakcinēšanās notiekot pēc pierakstiem, un šodien nav daudz laika sarunai, jo ir liels noslogojums ar pacientiem, un varējām just, ka dakterei ir pārslodze.

Sazvanījāmies ar Annas Mironovskas ģimenes ārstes praksi Dikļos SIA doktorātā «Kalmes». Anna stāsta: «Mūsu pusē seniori, kas ir bijuši par vakcinēšanos, to visi ir izdarījuši. Un kas ir iestājušies «Nē!» pozā, tos mēs vēl neesam salauzuši, protams, mēs viņiem zvanām un aktīvi aicinām vakcinēties. Flakonos, kuros atrodas vakcīnas, ir devas, mēs noskaidrojām cilvēku skaitu. Pie tiem, kas pie mums nevar atnākt, mēs aizbraucam uz mājām. Šodien, trešdienā, pie mums uz vakcinēšanos bija seši cilvēki, kuri saņēma Pfizer/BioNTech vakcīnu.

VAKCĪNAS SAŅEMŠANAS PROCESS Vidzemes slimnīcā – Valmieras Vakcinācijas centrā. No kreisās: Zaiga Cinīte un vakcīnas saņēmēja Renāte. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru