Valmieras/ORDO Ziemassvētku kūleņi

- 28.Decembris, 2015

Vecā gada pēdējās nedēļas mūsu basketbolistiem pagājušas ne tajā labākajā gaisotnē. Būtiski zaudējumi piedzīvoti gan Aldaris LBL čempionāta punktu ailītē, gan komandas sastāvā, kur pārmaiņas gan pārejošas, gan neatgriezeniskas... Diemžēl.

Valmiera/ORDOJūrmala/Fēnikss 80:89 (11:19, 25:18, 19:29, 25:23)

Mājiniekiem, kuriem joprojām nācās iztikt bez Aigara Šķēles, tādas sakarīgas spēles un, galvenais, degošu acu pietika vien pirmajām mača minūtēm. Viss turpmākais jau notika pēc jūrmalnieku diktāta. Izvirzījušies vadībā pēc Ziediņa metiena (12:11), viesi vadību vairs neatdeva ne reizi! Divreiz mājinieki pietuvojās līdz 1 punkta deficītam (Kārlis 29:30 un 36:37), taču otrajā puslaikā gaidītā valmieriešu ofensīva izpalika. Izcils mačs statistikas ziņā Kaufmanim, nopietnas traumas Armandam Šķēlem un Rozītim, kā arī pirmais valmieriešu zaudējums šosezon savā laukumā...

Punktus mūsējiem 19. decembra mačā guva: Kaufmanis 25+3RP+3 kļūdas (ef. koef. +17), Kārlis 17+6AB+3RP (+21), Laksa 15+1BM (+10), Jonāts 9+7AB+3 kļūdas (+12), Armands Šķēle 5+1BM+4 kļūdas (+2), Rozītis 4+6AB+2BM (+11), Bērziņš 2+5AB (+2), Gabrāns 2 (+2), Vīņauds 1+3AB (+2). Viesiem rezultatīvākie: Mediss 18+3AB (+19), Ziediņš 15+4AB+2PB (+11), Žvīgurs 13+3AB+1BM (+13). Pārējā komandu statistika: divpunkti 50%:57%, trīspunkti 30%:38%, sodi 88%:71%, AB 39:37, RP 14:20, PB 3:10, BM 4:1, kļūdas 15:10, komandu ef. koef. summas 86:108.

ATKAL LĪDERIS! Pēdējos trīs mačos mūsu komandas 5. numurs Jānis Kaufmanis guvis 73 (25+20+28) punktus, taču ar to pietika tikai vienai uzvarai, jo pārējie Kaučas kolēģi joprojām spēlē kā pa viļņiem... Edgara Vaivada foto