Valmieriešiem arī ceturtā uzvara

- 28.Janvāris, 2022

Trešdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti kārtējā Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas mačā jau otro reizi šajā sezonā pārspēja allaž principiālos pretiniekus – BK Liepāja. Ja viesos panākums tika gūts pagarinājumā, tad šoreiz mājinieku pārsvars jau bija ļoti pārliecinošs un visā spēles garumā.

Valmiera Glass/ViA – BK Liepāja 86:71 (25:13, 17:17, 25:20, 19:21)

Valmieriešiem malā, treniņtērpos ģērbušies, sēdēja Liepiņš un Salenieks, savukārt Iļjins jau otro maču pēc kārtas pat ne sekundi laukumā tā arī nepavadīja... Viesu komandā šobrīd nopietna lazarete (Birkāns, Bērziņš, Zunda), tāpēc Valmierā liepājnieki bija ieradušies astoņu spēlētāju sastāvā, lielākoties ar jaunajiem talantiem. Toties izcilu spēli aizvadīja ciemiņu spēka uzbrucējs Raimo, kurš valdīja zem abiem groziem, kā arī apskaužami precīzi uzbruka no visām distancēm.

Sākuši ar trim trejačiem (Jakovičs, Apsītis, Kaufmanis), mājinieki pirmajā ceturtdaļā pretinieku tā arī nomētāja no distances, vēlreiz trāpot Jakovičam un pa reizei vēl Vēverim un Klārkam. Punktu 10 minūtēm ar vienīgo atbildes trejaci lika viesu garākais puisis Šiliņš – bezierunu 25:13 mājinieku labā! Jāatzīmē, ka mūsējie palaida garām daudzas labas izdevības trāpīt grozā no tuvas distances.

SAVĀ ELEMENTĀ! Valmieriešu snaiperis Jānis Kaufmanis trešdien kārtējo reizi apliecināja savu specializāciju, trāpot liepājnieku grozā 4 no 8 trejačiem. Jāņa Lārmaņa foto