Valmieriešus nogremdē viesu tālmetieni

- 13.Decembris, 2022
Sports
Laikrakstā

Kārtējā Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas mačā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti piedzīvoja smagu zaudējumu savā laukumā pret Raplas komandu. Spēlējot aizsardzībā ar baltiem cimdiem, mājinieki savā laukuma pusē ļāva pārāk lielu vaļu ciemiņiem, kuri mača likteni izšķīra jau pirmajās 20 minūtēs, ar smaidu uz lūpām nomētājot valmieriešus ar precīziem trej­ačiem. 

Valmiera Glass/ViA – AVIS UTILITAS RAPLA 76:107 (20:35, 19:31, 18:18, 19:23)

Mājiniekiem pirmoreiz šosezon pirms spēles iesildījās ukraiņu centrs Tokovenko, tiesa, laukumā mača laikā 212 cm slaidais tīnis tā arī vēl neparādījās. No valmieriešu leģionāriem īsti spēlei nebija gatavs Beks, kamēr Vaičūns aizmeta garām visus desmit metienus, tostarp arī sešus trejačus. Čaklāks nekā ierasti bija mājinieku austrālietis Gaks, un ierasti jaudīgu sniegumu rādīja Makkāls. Nebija īstā diena pēdējo maču komandas vilcējam Saleniekam, savā līmenī nospēlēja Vēveris, Greitāns un Elksnītis.

JAUDĪGS PUISIS. Fiziski spēcīgākais no mūsu komandas šīs sezonas leģionāriem ir Džastins Makkāls (Nr.7), kurš gan labprāt triec bumbas grozā no augšas, gan arī augstos lēcienos bieži pamanās nobloķēt pretinieku metienus. Jāņa Lārmaņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru