Vecmeistari sāk sezonu ar medaļām

- 10.Jūnijs, 2016

Nesen Kokneses sporta centra stadionā notika vasaras sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā vecmeistariem. Sacensībās piedalījās sportotāji no visas Latvijas novadiem un lielākajām pilsētām. Līdzdalību sacensībās bija pieteikuši valmierieši Māris Bemers un Valdis Blūms, kocēnieši Jānis Zagorskis un Raitis Lērme.

Vecmeistaru sasniegto rezultātu reizina ar vecuma grupas noteikto koeficientu un tā aprēķina absolūto rezultātu un izcīnīto vietu attiecīgajā disciplīnā.

Vecmeistars Valdis Blūms (M 75 grupā) pārspēja savus vienpadsmit konkurentus vesera mešanā un ar reālo rezultātu 31,29 m izcīnīja zelta medaļu un kopvērtējumā 1. vietu, bet šķēpa mešanā no desmit dalībniekiem Valdis izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 28,33 m.

Kocēnu novada vecmeistars Raitis Lērme (M 70 grupā) 5000 m soļošanā stadionā izcīnīja 1. vietu kopvērtējumā ar rezultātu 30:42,72 min.

Jānis Zagorskis no Kocēnu novada (M 55 grupā) izcīnīja 3. vietu šķēpa mešanas kopvērtējumā ar rezultātu 41,05 m.

Valmierietis Māris Bemers startēja lodes grūšanā un pārliecinoši trīspadsmit dalībnieku konkurencē izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 13,31 m.

12. jūnijā aicinām visus līdzjutējus uz Jāņa Daliņa stadionu Valmierā, kur notiks Valmieras atklātais čempionāts vecmeistariem.

UZVARĒTĀJI. Valdis Blūms (no kreisās), Māris Bemers, Jānis Zagorskis un Raitis Lērme pēc sacensībām Koknesē. Foto no Māra Bemera arhīva