Veiksmīgie starti Mēs varam 2018!

- 21.Septembris, 2018
Sports
Laikrakstā

8. un 9. septembrī Valmieras 5. vidusskolas sporta laukumā notika tradicionālās XI Starptautiskās spēles «Mēs varam!», kurās bērni un jaunieši ar invaliditāti no Latvijas un Igaunijas tikās, lai mērotos spēkiem komandu sporta veidos un dažādās individuālās disciplīnās.

Valmieras Invalīdu sporta klubu «Stars S» un Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja astoņi dalībnieki. Paralēli visām aktivitātēm notika tradicionālais Boccia turnīrs. Norvēģu tiesnešu brigāde uzņēma spēlētājus desmit speciāli izveidotos laukumos. Apkārt tiem vienmēr bangoja atbalstītāju vētrainas emocijas.

Pirmās dienas sacensības ik gadu noslēdzas ar sportistu balli pie klātiem galdiem, priekšnesumiem un diseni. Pasākuma organizatori un viesi īpaši uzsvēra dalībnieku atraisītību, jo lieli un mazi, visi bez aizspriedumiem ieplūda deju placī, lai kopā baudītu mūziku un kustību.

Nākamajā rītā turpinājās sacensību programma – skrējām, lecām, metām, kā arī sekojām līdzi Boccia turnīra pusfināla un fināla spēlēm. Tajās piedalījās 38 komandas. Sīvā cīņā finālā par pirmo vietu «Stars S» I komanda piekāpās Raiskuma I komandai un izcīnīja godpilno 2. vietu (Ričards Matjušenoks, Elvis Vītols, Mārīte Tomsone, Kristaps Bogdanovs).

Mūsu sportistu labākie sasniegumi: Dainis Grīnbergs – joprojām labākais īso distanču skrējējs mūsu komandā, kā arī šogad uzstādīja personisko rekordu tāllēkšanā ar ieskrējienu; Indulis Jākabsons – labākais bumbiņas mešanā tālumā mūsu komandā (uzstādīja personisko rekordu); Karīna Kuzņecova – 1. vieta sitienos pa vārtiem (maksimālais punktu skaits).

Šogad mūsu komanda, ļoti pārliecinoši uzlabojot iepriekšējo gadu rezultātus, startēja stafetē. Karīna Kuzņecova, Elvis Vītols, Indulis Jākabsons, Dainis Grīnbergs – malači!

Mēs – Sandra Vilne un Sarmīte Ulanovska, VBSS treneres, ļoti lepojamies ar mūsu sportistiem! Piedaloties tik dažādos sporta veidos, mūsu audzēkņi parādīja, ka prot sastrādāties komandā, atbalstīt un uzmundrināt, priecāties par citu veiksmēm, baudīt procesu, neskatoties uz rezultātu!

Pateicamies Valmieras pilsētas pašvaldībai, Ziemeļvidzemes internātpamatskolai, Valmieras Bērnu sporta skolai, Kocēnu novada pašvaldībai un sadarbības partneriem no Norvēģijas par iespēju piedalīties un gūt  prieka un svētku sajūtu. Tradīcijas turpinās – pasākuma dalībnieki šos svētkus gaida ar nepacietību katru gadu! Pateicamies visiem, kas piedalījās organizēšanā, vadīšanā un tiesāšanā, kā arī mūsu aktīvajām Elvja un Karīnas mammām!

VALMIERAS KOMANDAS dalībnieki šī gada «Mēs varam!» spēlēs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru