Vēl cīņa nav galā...

- 24.Novembris, 2015

Sestdien Vidzemes Olimpiskā centra mākslīgā seguma laukumā pie pārpildītām skatītāju tribīnēm notika pirmais mačs par iekļūšanu Latvijas futbola čempionāta virslīgā starp Valmiera Glass FK/BSS un FS Metta/Latvijas Universitāte komandām.

Valmiera Glass FK/BSS — FS METTA/Latvijas Universitāte 1:3 (0:1).

Spēles sākumā aktīvāki bija laukuma saimnieki, apšaudot pretinieku vārtus no tālienes, taču puslaika otro daļu pārliecinošāk aizvadīja rīdzinieki. Kad mājinieki spēles gaitu jau bija izlīdzinājuši, Metta/LU ātri izspēlēja standartsituāciju un Ingars Sarmis Stuglis divas minūtes pirms puslaika beigām vadībā izvirzīja viesus.

Pēc pārtraukuma valmierieši metās atspēlēties, un tas viņiem arī izdevās — 48. minūtē neizšķirtu panāca Bruno Bērziņš. Kad otrajā puslaikā bija nospēlētas divdesmit minūtes, abu komandu treneri laukumā sūtīja spēlētājus ar 19. numuru — brālēnus Gati Kalniņu (Metta/LU) un Valdi Veinbergu (Valmiera Glass), un nebija ilgi jāgaida, līdz šādu pārspēļu speciālists Kalniņš (pērn bija komandas galvenais vārtu guvējs pret gulbeniešiem) pēc Armanda Pētersona centrējuma ar galvu raidīja bumbu valmieriešu vārtu tīklā. Pēc minūtēm sešām teicama iespēja izlīdzināt rezultātu bija Jānim Lapsam, taču bumba aizgriezās gar vārtu tālo devītnieku, un veiksmes spārnotie viesi turpināja uzbrukt, līdz 81. minūtē Robertam Uldriķim izdevās soda laukuma pusaplī apspēlēt aizsargu un trāpīt apakšējā stūrī, panākot jau 3:1 Mettas labā — šis rezultāts palika nemainīgs līdz mača beigu svilpei.

VALMIERIEŠU KAPTEINIS NIKS SAVAĻNIEKS: Jāmēģina trāpīt vārtu augšējā stūrī! Jura Kalniņa foto