Vidzemes slimnīca iet attīstības ceļu

- 23.Maijs, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Aizvadītajā ceturtdienā laika vēstījuma kapsula tika iemūrēta neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas topošajā reanimācijas un anestezioloģijas daļas piebūvē.

Jaunā reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa ļaus sniegt ātru un operatīvu medicīnisko palīdzību pacientiem ārkārtējo situāciju gadījumos. Nodaļai būs modernas atvērta tipa telpas, kas nodrošinās ērtāku plānojumu palīdzības sniegšanai pacientiem.

«Pirmo daļu, kas ir pacientu uzņemšanas nodaļa, jau izdevies pabeigt, tur notiek ārstnieciskais process. Projekta otrā daļa ietver reanimācijas nodaļas paplašināšanu, arī observācijas telpu un observācijas telpu infekcioziem pacientiem pilnveidi mēs pabeigsim šajā gadā. Projekts ir nozīmīgs, gandrīz piecu miljonu eiro vērtībā,» sacīja SIA «Vidzemes slimnīca» valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, uzsverot, ka reģionālais diennakts stacionārs spēlē būtisku lomu pacientu veselības aprūpē. Arī NMP nodaļas noslodze būtiski aug. Kādreiz te diennaktī neatliekamā palīdzība sniegta vidēji 40 pacientiem, bet pašlaik jau ir runa par 80 pacientu ārstēšanu. 

INFRASTRUKTŪRAS uzlabošana un attīstīšana ir nozīmīga, domājot par pacientiem, to vidi, kurā viņi saņem veselības aprūpi, pakalpojumus, bet ne mazāk svarīgi tas ir darbiniekiem, kas šeit veic ikdienas darbu. Vēstījuma kapsulas iemūrēšanas brīdī kopā veselības ministre Līga Meņģelsone, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un pārbūves darbu veicēja SIA «Aimasa» valdes priekšsēdētājs Sandris Apsīts. Ārijas Romanovskas foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru