Vidzemes slimnīca plūc laurus

- 16.Marts, 2022
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Latvijas Ārstu biedrības organizētajā sabiedrības balsojumā «Gada balva medicīnā 2021» divi apbalvojumi atceļojuši uz Valmieru. Titulu «Gada slimnīca 2021» ieguvusi Vidzemes slimnīca, bet titulu «Gada māsas palīgs 2021» – Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas māsas palīdze Anita Baķe.

«Lepojamies ar sasniegto, un slimnīcas kolektīva vārdā paldies visiem, kas piedalījās balsojumā un tik atzinīgi novērtēja mūsu darbu,» teikts Vidzemes slimnīcas oficiālajā paziņojumā pēc abu vērtīgo balvu saņemšanas.  Sociālajos tīklos var iepazīties ar videoinformāciju par Vidzemes slimnīcu, kāds bijis mūsu stacionāra pieteikums ikgadējai balvai. 

«Vidzemes slimnīca ir unikāla ar to, ka mēs esam vienīgie Vidzemē ar tik plašu stacionāro un ambulatoro pakalpojumu klāstu, mums ir augsti kvalificēta komanda, mēs strādājam ar vienu mērķi, lai mūsu pacients pie mums justos droši un labi,» tā «Vidzemes slimnīcas» valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, paužot, ka pēdējie pāris gadi slimnīcai bijis liels izaicinājumu laiks, kad tomēr rasti resursi ne tikai rūpēties par Covid-19 slimo pacientu aprūpi, bet kolektīva profesionāla spēka pieticis neatliekamās palīdzības sniegšanai ikvienam iedzīvotājam. Paralēli remontētas, atjaunotas un sakārtotas stacionāra nodaļas, iegādātas jaunas tehnoloģijas. 

LIELS GANDARĪJUMS un patiess prieks par sabiedrības izteikto atzinību mūsu slimnīcai – tā, balvu saņemot, gada labākās slimnīcas vadītājs Uģis Muskovs. Foto no Latvijas Ārstu biedrības 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru