Vindas dārzs mutuļo!

- 28.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien pirms un pēc pusdienas lielākais Valmieras 737. dzimšanas dienas svētku burziņš noteikti bija Valmieras Jaunatnes centra Vinda dārzā. Desmiti, pat simti mazāku un lielāku bērneļu, protams, kopā ar saviem vecākiem te bija ieradušies uz Valmieras avio būves darbnīcām. Liesmu īpaši priecēja fakts, ka pie visām piedāvātajām aktivitātēm saviem pēcnācējiem aktīvi asistēja un arī paši piedalījās jaunie tēvi.

Saprotamu iemeslu dēļ Vindas dārzā nebija neoficiālā Valmieras 737. gadskārtas patrona – pasažieru lidmašīnas Boeing 737, toties klāt neesošo lidojamo rīku lieliski aizstāja vairākas alternatīvas – droni, pašu gatavoti pūķi, lidmodeļi un pat tuva rādiusa (ar lidojuma tālumu ap 10 metriem no starta iekārtas) pašu pasākuma dalībnieku gatavotas zeme-zeme klases pneimatiskās piedziņas raķetes. Jāteic, ka šī atrakcija – ar vienu kāju vai abām darbināma raķešu palaišanas iekārta – bija uz izķeršanu, īpaši starp puikām! Vēl pie dinamiskām izklaidēm noteikti var pieminēt galda hokeja spēli un pat miniatūru trases automobiļu treku, kurā ar aizrautību sacentās gan lielie, gan mazie. Neapšaubāmi TOP piedāvājums pašiem mazākajiem bija gaisa burbuļu laišana – par šīs atrakcijas pieprasījumu liecināja arvien jauni un jauni ziepjūdens šķidruma spaiņi, kurus pūtējiem nesa klāt gaisa burbuļu ražošanas nodrošinātāji. Tie, kuriem gluži nenesās prāts uz dažnedažādiem interesantiem rokdarbiem, varēja apskatīt lidojošo objektu izstādi vai dīki vērot dronu izpildītos augstākās pilotāžas elementus. Vēl citi, piezemētāki interesenti, varēja atkārtot paši vai vismaz domās izpildīt uz nelielas skatuvītes instruktora uzraudzībā divu meiteņu rādītos mūsdienīgu ielas deju elementus...

LAIPNI LŪDZAM DEBESĪS! Kamēr kolēģis atvēris Latvijas Mobilā Telefona gaisa balona kurvja durtiņas, Jānis Priede (vidū) gatavs izstāstīt par visiem gaisa kuģa tehniskajiem sīkumiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru