Vīnkalni Pils Māja

- 29.Maijs, 2020
Dzīvesstils
Laikrakstā

Ieskats namiņa vēsturē

2011. gadā Artis kopā ar saviem vecākiem un brāli pēc ilgiem remontdarbiem šajā namiņā pirmoreiz atvēra picēriju – traktieri Liepziedi un Rozmarīns, kurā bija savienota gan latviskā, gan itāliskā virtuve. Picērija darbojās trīs gadus. Pēc tam 2015. gadā šajā ēkā saimniekoja kāds vīrietis no Rīgas. Cepa burgerus un gatavoja citus ēdienus. Viņam tur īpaši labi negāja, un tālāk viņš šo ēku nodeva Donu saimniecei Ilzei Briedei, kura šajā ēkā darbojās kopā ar savu ģimeni. 

Man un manam vīram Artim pa to laiku bija sajūta un domas, vai tas bija pareizais lēmums, ka toreiz šis jaukais namiņš tika nodots citiem saimniekiem.

  2019. gada aprīlī šī vieta atkal bija atbrīvota, un mums nebija divu domu, ka tā ir mūsu iespēja darīt to, ko mūsu sirds ir gribējusi, un ka mēs gribam šādu jauku, mājīgu picēriju, kur varam paši saimniekot Valmieras sirdī – vecpilsētā. Tad visu vasaru mēs šo namiņu čubinājām, paremontējām, iegādājāmies visas nepieciešamās iekārtas un mēbelītes. Bijām gatavi uz Latvijas valsts svētkiem arī atvērt durvis mūsu klientiem, kuri bija sailgojušies pēc šīs vecpilsētas vietas. Darbojamies kopš 2019. gada 16. novembra. Cilvēki šeit var nākt un baudīt īpašo atmosfēru, malkas krāsnī gatavotas picas pēc itāļu receptēm un citus gardus ēdienus.

EVIJA UN ARTIS ŽENTIŅI. Strādājot Vīnkalni Pils Mājā. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru