Zelta koridoru būvējot

- 31.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kad iepriekšējo reizi ciemojāmies Ķoņu dzirnavās, viesu nama numuriņos norisinājās vērienīgi remontdarbi, jo pandēmijas nobremzēto viesmīlības pakalpojumu sniegšanu un piespiedu dīkstāvi saimnieki bija lēmuši izmantot lietderīgi.

Taču, kā uzskata dzirnavu saimniece MIRDZA ČĀKURE, ja paši neko nedara, tad kaut kas parūpējas, lai darāmā nepietrūktu, tāpēc viesu mājā atkal notiek remonts pēc vasarā piedzīvotās ugunsnelaimes. Tagad izdegušajā saunā tiks lab­iekārtots numuriņš cilvēkiem ar kustību traucējumiem. 

«Ziemā nodarbojamies galvenokārt ar dabīgās vilnas segām,» stāsta saimniece. «Pa sestdienām ir arī daži ciemiņi, piemēram, nesen no Rīgas bija baletdejotājs Antons, gāja pirtī un āliņģī peldēties, viņš ciemojas divas reizes gadā, bet ir arī tādi, kas ierodas reizi desmit gados. Pie mums notika Ziemassvētku pasākums, kura dalībnieki mazu brītiņu pasvinēja un drīz vien devās prom. Restorāns šobrīd nestrādā, galdus klājam uz pasūtījumu. Ja ciemiņi nakšņo un vēlas ēst, tad viņi vienmēr dabū gan vakariņas, gan brokastis. Pagājušajā nedēļā ciemojās Jurijs no Igaunijas, viņa hobijs ir kurmju ķeršana, bet, tā kā zeme bija sasalusi, viņam nekas neizdevās.

MIRDZA ČĀKURE ar tikko no krāsns izņemtiem kukulīšiem. Arī mums tika dāvanā ceļamaize, ko slavējot ēda visa Liesmas redakcija. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru