Ziedo slimnīcas rotaļu istabai

- 6.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rencēnos šonedēļ notika tradicionālais labdarības koncerts, kurā uzstājās Rencēnu pamatskolas audzēkņi un pirmsskolēni, un ziedojumi tika vākti labdarībai. Šoreiz pārsteigumi sarūpēti Vidzemes slimnīcas mazajiem pacientiem.

Vidzemes slimnīcas bērnu slimību nodaļā ir iekārtota koša rotaļu istaba, kurā mazie pacienti var rotaļāties, atgūstot veselību. Bērni spēlējas ar klučiem, liek puzles, spēlē galda spēles, lasa, krāso, zīmē. Interesantās un radošās nodarbēs viņiem ātrāk paiet diena un ir mazāk slikto atmiņu par ārstēšanās laiku.

Rencēnu pamatskolas radošie bērni, kas dzied, dejo, prot skaitīt dzejoļus un spēlēt mūzikas instrumentus, jau otro reizi iepriecinās slimnīcas mazos pacientus ar tik vajadzīgajiem ziedojumiem. Trešdien Rencēnu pagasta kultūras namā notika labdarības koncerts, kurā uzstājās Rencēnu pamatskolas mazāki un lielāki pašdarbnieki, klavieres spēlēja skolas bērni, kas mācās arī Valmieras Mūzikas skolā. Skolēni spēlēja teātri, un zāles priekšā dziedāt nāca arī pedagogu ansamblis. Labdarības koncerts, kura laikā ziedojumi tiek vākti konkrētam labdarības mērķim, notika sesto gadu pēc kārtas, bet otro reizi tajā piedalījās arī skolas pirmsskolas grupiņu audzēkņi. Paši mazākie uzstājās ar tik lielu aizrautību, ka gan pusaudži, gan jaunieši un pieaugušie dziedāja līdzi.

DĀVANU GALDS koncerta beigās bija pārpildīts. Prieks bija ziedot, un pārsteigums vēl tikai gaida Vidzemes slimnīcas mazos pacientus. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru