Ziedošana ir maratons

- 29.Aprīlis, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Biedrība «Tavi draugi» visplašāk rosās Rīgā, aicinot atbalstīt Ukrainas kara bēgļus un tos Ukrainas cilvēkus, kas palikuši dzimtenē, lai valsti aizstāvētu. 

Tomēr laiku pa laikam «Tavi draugi», saprotot, ka ne visi cilvēki, vēloties ziedot Ukrainai un ukraiņiem vajadzīgo, var doties līdz galvaspilsētai, dodas izbraukumos ar ziedojumu ekspresbusiņu. Tāds pagājušajā ceturtdienā piestāja arī Valmieras tirgus laukumā, un iedzīvotāji, kas par ziedošanas iespēju zināja, uz busiņu nesa pārtiku, saimniecībā noderīgas lietas, ziedoja bērniem velosipēdus, skrejriteņus.

«Paldies valmieriešiem par atsaucību. Esam paspējuši būt arī Jelgavā, Tukumā. Kad rodas iespēja, mēs sociālajos tīklos informējam, kurp dosimies. Parasti viss notiek ļoti strauji, vajadzības mainās, un mēs lūdzam cilvēkus sekot «Tavi draugi» aktivitātēm,» tā valmieriete Simona Šmidte, kas iesaistījusies biedrībā kā brīvprātīgā. Katru dienu Rīgā, Ventspils ielā 50, brīvprātīgo darbā iesaistās vismaz pussimts atsaucīgu cilvēku. Šajā adresē ir plašākais ziedojumu vākšanas centrs Ukrainai un Ukrainas bēgļu vajadzībām, darbojas arī brīvbode, kur paši Ukrainas kara bēgļi dodas un izvēlas nepieciešamo.

ZIEDOJUMU BUSS piestājis Valmieras tirgus laukumā. Cilvēki bija atsaucīgi un ziedoja. 2. maijā šāda ziedošanas iespēja būs Siguldā. Buss pēcpusdienā pie «Devona». Simonas Šmidtes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru