12. klašu izlaidumi

- 30.Jūlijs, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Pagājusī nedēļas nogale bija izlaidumu pilna. Mazliet vēlāk nekā citus gadus, bet skolēniem bija iespēja saņemt savus atestātus klātienē. Valmieras pilsētas pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs ir izsniegti 360 centralizēto eksāmenu sertifikāti. Vēl skaits par dažiem jauniešiem palielināsies, jo ir skolēni, kuri dažādu apsvērumu dēļ eksāmenos nevarēja piedalīties noteiktajā laikā, – šo skaitu zinās 30. jūlijā. Valmieras tehnikumā izsniegti 259 centralizēto eksāmenu sertifikāti. Valmieras novada skolās izsniegti 38 centralizēto eksāmenu sertifikāti.

RUDĪTE MARKUS, Valmieras 5. vidusskolas direktore, stāsta par izlaidumu: «Izlaiduma svinīgajā daļā, kas norisinājās skolas zālē, bija ieradušies absolventi un skolotāji. Diemžēl šoreiz svinējām bez vecākiem. Skolēni vēlējās klātienes izlaidumu, bet bija jāņem vērā valstī noteiktie ierobežojumi, kas nozīmēja, ka šis izlaidums nav tāds kā tradicionāli, ar visiem viesiem. Arī distance tika ievērota. Šis bija pašu veidots svinīgais pasākums ar sveicienu no popgrupas «Dīvas». Arī skolotāji bija sarūpējuši sveicienu šī gada absolventiem ar vēlējumu turpmākām gaitām. 11. klase bija parūpējusies par noformējumu, lai zāle būtu saposta svinībām. Svētku garša un smarža bija sajūtama, neskatoties uz to, ka šis gads bija citādāks.»

12.C KLASE – radošais un talantīgais teātra klases kolektīvs kopā ar klases audzinātāju Īrisu Ozolu, režisoru Robertu Segliņu un bijušo mācībspēku Mārtiņu Meieru. Foto no VVV arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru