Aigars Strupišs – «bezkompromisu tiesiskuma» problēma

- 22.Maijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Jānis Bordāns un viņa partija it kā būtu panākuši savu – sīvi nīstais Ivars Bičkovičs, «aizsēdējies vecais stagnāts» un «oligarhu pakalpiņš», Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatā tiks aizstāts ar citu personu. Taču – ak, sāpe! – no šī cilvēka tieslietu ministram un JKP vairs nebūs komfortablas iespējas norobežoties. 

Tik tiešām – vienas problēmas atrisinājums ir citas sākums. Politiskie šabloni, pēc kuriem savos vārdos un darbos vadās Jaunā konservatīvā partija, prasa visās savās neizdarībās un kļūmēs vainot ienaidniekus un to valsts aparātā sadēstītos sabotierus. Tāpēc aizejošais AT priekšsēdētājs bordānistiem dziļi sirdī bija bezgala mīļš, jo kalpoja – partijas biedru un tai noticējušās publikas prātos – par ideālu figūru kaitnieka lomai. Nākamais posteņa ieņēmējs (no 16. jūnija) ir pašu iebalsots. Tāpēc būtu pavisam glupi krīzes brīdī klaigāt, ka atkal galvenais Temīdas kalps «pārdevies Hūtei»...

Protams, partijai trakoti gribas tādu iespēju – atkratīties no atbildības – saglabāt. Drošības pēc no Saeimas tribīnes pusanonīma jēkāpistu deputāte skolmeistariski pamācīja – ar 91 balsi praktiski vienbalsīgi ievēlēto un savā cunftē cienīto – godavīru: ziniet, mēs jums izsniedzām uzticības kredītu, tagad nu atpelniet! 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru