Apartamenti ar skatu uz Gauju

- 27.Aprīlis, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

Ja Pārgaujā brauc pa Mazo Stacijas ielu uz Valmieras centra pusi, tad ielas labajā pusē vispirms redzams dīķis, bet aiz tā – tālāk uz Gaujas pusi – pagalam sačākstējusi dzīvojamā ēka ar šīfera jumtu un vairākām piebūvēm, tautā saukta par čigānu māju...

Jau ilgi tirgota internetā, taču laikam jau bez lielas intereses no pircēju puses gan nožēlojamā tehniskā stāvokļa, gan savdabīgi interesantās atrašanās vietas pēc... Skaidru valodu runājot, šis grausts atrodas teritorijā, kam tādos īsti ūdeņainos pavasaros apkārt pavisam tuvu skalojas Gaujas viļņi. 

«Valmierietis» ir priecīgs vēstīt par būtisku pavērsienu čigānu mājas liktenī. Te jau pārredzamā nākotnē vecā grausta vietā taps viens no ekskluzīvākajiem, ja ne pats ekskluzīvākais jaunbūvētais daudzdzīvokļu nams Valmierā! Trijos stāvos, no kuriem pirmajā katram dzīvoklim pa vienai automašīnu stāvvietai, kā arī noliktavas telpai, bet otrajā un trešajā katrā pa trim dzīvokļiem. Protams, ar ekskluzīvu skatu uz Gauju! Tā sola Valmierā (un ne tikai) pazīstamais nekustamo īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums LVKV. 

Aplūkojot potenciālās mājas atrašanās vietu, ne vienam vien valmierietim, iespējams, nāks prātā nu jau vairākus gadus iepriekš pavasarī gandrīz blakus redzētā aina, kad ar motorlaivu no pārplūdušās Gaujas varēja gandrīz piebraukt līdz Neste degvielas uzpildes stacijai, kas trijstūrī starp Stacijas un Mazo Stacijas ielu... Vai nesanāks tā, ka nākamajā šādā reizē, mazākais, ekskluzīvā nama pirmajā stāvā, kur novietne automašīnām un arī katram dzīvoklim sava noliktava paredzēta, pārdesmit centimetrus virs grīdas draiski skalosies Gaujas vilnīši?

TĀ IR. Nr. 1. Skats uz čigānu māju no Gaujas puses Mazās Stacijas ielas virzienā. Foto no LVKV arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
airons - 29.Aprīlis, 2022 - 12:55

bērnībā šajā mājā bieži iegrozos ,jo šeit dzīvoja vecmammas klases biedrene....

Pievienot komentāru