Ar elpu zem ūdens

- 28.Jūnijs, 2019
Viesis
Laikrakstā

Forumā LĪDERE, kas notika Rīgā un bija veltīts uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei, runātājas dalījās savos pieredzes stāstos par to, kā dzīvē ir pieļautas kļūdas un ko viņas no tām ir mācījušās. Arī LINDA SAULĪTE stāstīja, kā jau 14 gadu vecumā Liesmas redakcijā sekojusi savai aizrautībai pret rakstīto vārdu, kā radījusi Latvijā pirmo digitālo žurnālu «LILLÁ», kā sapnis pārvērties sliktā murgā, no kura viņa izvēlējusies «atmosties», izmantojot kintsugi principu.

Izvēle sekot sapnim

Linda Saulīte ir komunikācijas zinātņu doktorante, starptautiski sertificēta biznesa un personiskās izaugsmes trenere, vadītāja ar 15 gadu profesionālu pieredzi, pašlaik mediju un komunikācijas aģentūras Vizeum Latvia vadītāja un Triviums apmācību trenere.

Viņas stāsts par sekošanu sapnim sākās 2012. gada 31. maijā Stokholmā. «Tas bija rīts, kad es pavisam skaidri sapratu un nolēmu teikt sev un savam sapnim. Sekot savai sirds balsij. Brīdī, kad pietiek drosmes, es nolēmu pateikt tam, ko es ļoti labi zinu – digitālajai videi, kurā es toreiz strādāju jau 15 gadus, un tam, ko es ļoti mīlu – rakstītam vārdam,» tā Linda Saulīte par ilgi loloto sapni radīt skaistu, jēgpilnu un uzrunājošu žurnālu. Tas bija brīdis, kad viņa nolēma radīt Latvijā pirmo digitālo izdevniecību «LILLÁ».

Žurnāls visām maņām

«Man pietika visa – drosmes, zināšanu un spītības. Man bija vīzija, kādam ir jābūt žurnālam. Pēc sešiem mēnešiem iznāca nebijis digitālais žurnāls «LILLÁ», kas bija – skaists, jēgpilns un interaktīvs. Kā mēs toreiz savā mazajā komandā teicām: lepni radīts Latvijā – augstvērtīgs saturs, kuru ne tikai varēja lasīt, bet arī piedzīvot, redzēt, klausīties. Dzirdēt, kā epifānijas lasa pats Ziedonis. «LILLÁ» bija radīts visām maņām. Mēs bijām padomājuši par visu, lai «LILLÁ» varētu lasīt cilvēki, kuru redze ir pirkstu galos, cilvēki ar redzes traucējumiem,» tā Linda Saulīte.

LINDA SAULĪTE gatavojoties forumam LĪDERE. Foto no foruma arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru