Ar ko varam lepoties tautas priekšā

- 3.Marts, 2023
Viesis
Laikrakstā

Savulaik humora un satīras žurnālā Dadzis bija rubrika Spurainas domas, kurā varēja lasīt dažādus asprātīgus aforismus.

Cik dzirdēts, tādus mīl kolekcionēt arī jurists, fotogrāfs un enciklopēdijas Timenote.info veidotājs AIVARS BOROVKOVS, kura paša spurainās domas bieži vien nesakrīt ar  Latvijas valdošās elites pausto, bet, manuprāt, tieši tāpēc ir vērts Aivara teiktajā ieklausīties.

Vai tu joprojām esi eiro­skeptiķis?

Neesmu bijis eiroskeptiķis nevienu brīdi, bet gan eiroreālists – tā būtu precīzāk. Tā ir sena komunikācijas tradīcija oponentam pielikt kādu birku – laikam jau tā vieglāk noniecināt sarunu biedru. Nepatika piedāvātā publiskā diskusija, neparādot pilnu bildi. 

Kas kopš iestāšanās Eiropas Savienībā no paša paredzējumiem ir piepildījies? 

Es tos nesauktu par paredzējumiem – ir lietas, kuras apzināti pieklusēja vai arī nepamatoti uzsvēra, ka tas ir ļoti labi. Viens no tādiem argumentiem, kas man likās galīga muļķība, ka tajā brīdī, kad atrausim vaļā robežas, mums būs vieglāk cīnīties ar noziedzību. Cienījama profesore, kura droši vien aizstāvējusi kādu disertāciju par bla, bla tēmām, spriež par lietām, no kurām viņa ir ārkārtīgi tālu.

AIVARS BOROVKOVS. Ā. Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
latvietis dziļ… - 3.Marts, 2023 - 14:14

Paldies! Šādas intervijas pieder "Liesmiņas" izcilākajiem veikumiem. Spurainas domas šodienas dikti jau vienveidīgajā informatīvajā telpā, taču nevienam Borovkova kunga apgalvojumam no varas puses pretargumentu īsti nav un nevar būt.

Arī Lasītājs - 6.Marts, 2023 - 00:51

Ja Liesma man apsolītu sarunas ar tik gudriem un interesantiem cilvēkiem vismaz katrā otrā laikrakstā, es varētu sākt domāt par avīzes abonēšanu un nevis vien pirkšanu, kā tagad, kad veikalā vispirms izšķirstu, ir vai nav vērts pirkt. Diemžēl daudzās avīzēs kaut vai cik ciešamu lasāmgabalu nav un tās tad arī atstāju nenopirktas

Pievienot komentāru