Ar mīlestības pinekļiem...

- 18.Marts, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Daudziem, lasot šādu virsrakstu, uzreiz ausīs ieskanēsies Ingus Pētersona tenors Raimonda Paula tāda paša nosaukuma populārajā dziesmā ar Jāņa Petera vārdiem.

Šodien parunāsim par mīlestības saistību ar... dzelžiem. Rūsējošiem un nerūsējošiem, tādiem, kuri karājas, un tādiem, kuri sen jau no savas piekāršanas vietas amputēti ar metāla grieznēm... Jo fokusā šoreiz ir piekaramās atslēgas, ar kurām jaunlaulātie šad un tad mēdz simboliski apliecināt savas abpusējās mīlas saites, piekaramo atslēgu pieslēdzot pie kāda tilta margām un atslēdziņu pēc tam iemetot apakšā tekošās upes vai upītes dzelmē. 

Attiecīgās ilgtspējīgās mijiedarbības atribūtikas teorija vēsta, ka «šī atslēga ir mūžīgas mīlestības simbols – aizverot to vairs nekad nevarēs atvērt. Lai spēcinātu jūsu jūtas, uz mīlestības tilta piekariniet to pie tilta margas un saslēdziet, bet, lai tas būtu uz mūžu, iemetiet atslēgu tālu tālu upē, lai to aiznes ar plūsmu un neviens nekad vairs nevar atrast. Šo gravēto kāzu atslēgu lieliski var izmantot vienā no kāzu tradīcijām – septiņi tilti kāzās. Noteikti atcerieties, ka šī piekaramā slēdzene ir aizverama tikai vienu reizi. Atkārtota atvēršana un aizvēršana nav iespējama. Atslēgai, kas ir iekļauta komplektā, ir tikai dekoratīva nozīme, ar to nevar ne atslēgt, ne aizslēgt.» Kā smejies – nekā personīga, tikai bizness...

STIPRO ĢIMEŅU ALTĀRIS? Vaives dzirnavas ceļā no Cēsīm uz Raunu ir iecienīta jaunlaulāto pieturvieta, te gan ekskluzīvi kāzu foto tiek veidoti, gan jaunā pāra jūtas uz mūžu pieslēgtas...  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Sandra - 22.Marts, 2022 - 14:47

Tā, protams, ir jaunā pāra un vedēju lieta - pasūtīt, iegravēt un piekarināt pie kāda tilta slēdzeni, bet man atmiņā palicis, ka NEVAJAG tīšām radīt šķēršļus (tiltus), nevajag veicināt atkarību vienam no otra. Katrs cilvēks ir brīvs, harmonisks. Skat. "Liesma": 1) Ilze Stoponiša "Tā ir mūsu sirdslieta" - "Liesma", 4.09.2007., 2) Dzintars Močs "Zināt un saprast senču rituālu nozīmi" - "Liesma", 27.07.2012.

Pievienot komentāru