Ārpus aktīvās politikas

- 10.Marts, 2023
Viesis
Laikrakstā

Uz jautājumu, kā sokas, bijušais Saeimas deputāts ROMĀNS NAUDIŅŠ smaidot atbild ar vienu vārdu – izcili!, jo jau trīs mēnešus ir ārpus aktīvās politikas. 

Tomēr pārāk tālu no tās viņš nav aizgājis, tā kā turpina palīdzēt bēgļiem no Ukrainas, ko viņš dara kopš kara pirmajām dienām, tāpēc arī sarunu sākām ar jautājumu:

Kā tu vērtē šībrīža situāciju Ukrainā?

Jau pašā kara sākumā prognozēju, ka šis konflikts tik ātri nebeigsies, nu jau apritējis vairāk par gadu, karš ieilgst, un tam gals īstenībā vēl nav redzams, jo abām pusēm ir milzīgs spēks. Ja kāds domā, ka varbūt Krievija ir vāja, viņš maldās, jo krieviem arī ir pietiekami daudz iekšējo resursu, ko viņi var izmantot militārajai rūpniecībai, un to viņi tagad arī dara. Savas militārās lietas un ieročus viņi var ražot ar pašu tehnoloģijām, kuras gan nav tik modernas kā Rietumiem, bet Krievija jau vienmēr savas militārās darbības taktiku un stratēģiju ir veidojusi, balstoties uz cilvēku skaitu.

ROMĀNS NAUDIŅŠ. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Arī Lasītājs - 10.Marts, 2023 - 17:24

Šīs saruna Cukura kungam salīdzinājumā ar Borovkovu gan nu tāda kā nekadā par kaut ko un tā arī neko. Visu jau laikam gan izšķir sarunas biedra izvēle. Raksta par Nudiņa dēļ gan vēl nesteigšos Liesmu abonēt

Pievienot komentāru