Atklāj 3D virtuālo alu Valmieras tehnikumā

- 29.Septembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Valmieras tehnikumā tika atklāta 3D virtuālā ala. Pasākumā pulcējās mācību iestādes sadarbības partneri un citi interesenti. Svinīgajā lentes griešanā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta vadītāja Rūta Gintaute-Marihina, Valmieras tehnikuma direktore Vineta Melngārša, projekta «Nākamās paaudzes mazās pilsētas» vadītāja Laura Čodere un Valmieras mērs Jānis Baiks.

«Virtuālā ala ir milzīgs izaicinājums mums visiem un nākamais solis profesionālās izglītības attīstībā, jo tikai ar jaunām tehnoloģijām, jauniem cilvēkiem, jaunām domām, jaunām metodēm un inovācijām ir iespējams profesionālo izglītību radīt par izcilu,» atklāšanā uzsvēra Vineta Melngārša, norādot, ka jaunās tehnoloģijas stiprinās profesionālās pilnveides izglītības centru mācību iestādē. Tas ir liels ieguvums gan tehnikumam, gan pilsētai kopumā, ko norādīja Jānis Baiks.

DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS paver iegādātās tehnoloģijas, ko novērtēt bija ieradies arī Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centra direktors Kaspars Osis. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru