Dana Arnīte

Svētku laiks

11.Decembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

4. decembra pēcpusdienā izglītības iestāžu logopēdes sapulcējās uz šī gada pēdējo semināru, līdzi ņemot sagatavotos mājasdarbus – darba lapas, spēles un idejas praktisko darbu veikšanai, ko izmantot runas un valodas korekcijas darbā. Materiāli tika veidoti ziemas un Ziemassvētku tēmu apguvei. Ikvienai bija iespēja novērtēt kolēģu sagatavotos mājasdarbus, darbojoties ar materiāliem praktiski. Materiālu klāsts bija daudzveidīgs, jo uzdevumi tika veidoti tā, lai ar to palīdzību bērniem varētu attīstīt dažādas valodas prasmes.

Ļauties dažādām sajūtām

27.Novembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

21. novembra pēcpusdiena PII «Sprīdītis» tika pavadīta aktīvā un radošā gaisotnē. Satikās izglītības iestāžu logopēdi, lai turpinātu oktobrī atsākto sadarbību un, iepazīstoties ar jomas koordinatores apkopoto anketu datiem par logopēdu darbu, noteiktu provizoriskos darbības virzienus 2020. gadam. 

Logopēdu atkalsatikšanās

30.Oktobris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Kad izglītības iestādēs ir noslēdzies aktīvais bērnu runas un valodas pārbaudes laiks, tad arī jomas speciālisti – logopēdi – pēc dažu gadu pārtraukuma 24. oktobra pēcpusdienā varēja sanākt kopā Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolā uz pirmo tikšanos. To atklāja iestādes direktores vietniece Iveta Dobelniece, uzrunājot klātesošos ar laba vēlējumiem turpmākam darbam.