Svētku laiks

- 11.Decembris, 2019
Izglītība
Laikrakstā

4. decembra pēcpusdienā izglītības iestāžu logopēdes sapulcējās uz šī gada pēdējo semināru, līdzi ņemot sagatavotos mājasdarbus – darba lapas, spēles un idejas praktisko darbu veikšanai, ko izmantot runas un valodas korekcijas darbā. Materiāli tika veidoti ziemas un Ziemassvētku tēmu apguvei. Ikvienai bija iespēja novērtēt kolēģu sagatavotos mājasdarbus, darbojoties ar materiāliem praktiski. Materiālu klāsts bija daudzveidīgs, jo uzdevumi tika veidoti tā, lai ar to palīdzību bērniem varētu attīstīt dažādas valodas prasmes.

Logopēde Inese iepazīstināja ar izveidoto loto vārdu krājuma veidošanai, priekšstatu radīšanai par ziemu un svētkiem tajā. Logopēde Inta dalījās ar materiāliem bērna uztveres spēju attīstīšanai, dodot iespēju bērnam saskatīt atšķirības, iepazīt izmērus, kā arī vairāki uzdevumi tika veidoti skaņošanai un stāstītprasmei. Kolēģe Anete piedāvāja apskatīt un izmēģināt darbībā dažādu spēļu izmantošanu nodarbībās. PII «Buratino» meitenes Sanita un Inita bija sagatavojušas uzdevumus rūķu tematikai burtu, rakstītprasmes apguvei un matemātisko prasmju pilnveidei. Logopēde Arnita demonstrēja, kā izmantot viņas veidoto materiālu skaņu S, Z apguvē, papildinot to ar pūšanas vingrinājumu. Logopēde Ilona dalījās ar materiāliem sīkās motorikas vingrināšanai, kā arī kognitīvo procesu attīstībai. Par logoritmikas elementu izmantošanu logopēdijas nodarbībās un par dažādu bingo spēļu variācijām materiālus bija sagatavojusi logopēde Dana.

Paldies visām logopēdēm par silto kopā būšanu pirms svētkiem un radošajām idejām darbā ar bērniem! Tāpat lielu paldies sakām mūziķim Renāram Veličko par to, ka pēdējās tikšanās reizes izskaņā logopēdu sirdis piepildīja ar emocionālu Ziemassvētku priekšnesumu!

BĒRNA SPĒJU ATTĪSTĪŠANAI. Arnita Adata demonstrē materiālu burtu skaņu «S» un «Z» apguvei. Sanitas Puķītes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru