Gundega Siliņa

VNF dāvina bērniem mugursomas

3.Septembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Uzsākot jaunās skolas gaitas, Valmieras novada fonds (VNF) ir iepriecinājis 71 mazo skolēnu Valmierā un apkārtējos novados – mazie audzēkņi ieguvuši jaunas un skaistas mugursomas! Pie jaunām skolas somām Beverīnas novadā tikuši 20 bērni, Kocēnu – 17, Burtnieku – 17, Rūjienā – 10, Mazsalacā 4 un Valmierā – trīs bērni, kas mācības šogad uzsākuši 2., 3. un 4. klasē.

VNF Ziedotāju aplis – trīs lietas, labas lietas!

21.Janvāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sports, kultūra un sociālā joma – trīs jomas trim lieliskiem projektiem, kurus iespējams atbalstīt ikvienam no mums! Nākammēnes, 13. februāra pēcpusdienā, kafejnīcā «Jauna saule» notiks trešais Ziedotāju aplis, ko organizē Valmieras novada fonds. Pasākumā trīs ideju autori stāstīs, kā viņu ieceres aizsāks ko jaunu un noderīgu valmieriešiem. Atnāc, atbalsti idejas, un pozitīvas emocijas garantētas!

Valmieras garšas meklējumos

11.Jūnijs, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

4. jūnijā Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas jaunieši rīkoja foto orientēšanos «Valmieras garša» («Taste of Valmiera») starptautiskas nometnes 60 jauniešiem. Spēles laikā viesi iepazina Valmieras populārākās apskates vietas un objektus. Latvijas, Velsas un Spānijas jauniešu viesošanās notika projektā «Globālās izglītības sabiedrības veidošana», kura laikā jaunieši ir apmeklējuši visas valstis un iepazinuši to dažādās kultūras.

Piesakies: kafija ar politiķiem

21.Janvāris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai veicinātu Valmieras un tās apkārtnes jauniešu iespējas politiskajā līdzdalībā, aicinām pilsētas  jauniešus un pašvaldības lēmumu pieņēmējus piedalīties strukturētā dialoga (SD) diskusijā «Kafija ar politiķiem» 26. janvārī pilsētas domē no pl. 14 līdz 17.

Dialogā ar politiķiem

20.Janvāris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas piektdienā Burtnieku pašvaldības lēmumu pieņēmēji un Burtnieku apkaimes jaunieši pirmo reizi piedalījās diskusijā «Kafija ar politiķiem» Burtnieku multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā. Neformālajās sarunās pie siltas kafijas tases un uzkodām abas puses diskutēja par jauniešu pilsoniskās līdzdalības iespējām Burtnieku novadā. Tikšanās galvenā atziņa it visos jautājumos — Burtnieku novada priekšsēdētājam un deputātiem ar jauniešiem jātiekas biežāk!

Jauniešu idejas apkaimei

10.Decembris, 2013
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šogad Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) rīkoja mini ideju konkursu «Ja es būtu sava novada priekšnieks». Rezultātā no teju simt iesniegtajām jauniešu idejām ir atbalstītas divpadsmit. Jau pavisam drīz Ķoņos, Mazsalacā, Naukšēnos, Rūjienā un Valmierā jaunieši īstenos sabiedrībai aktuālas un nozīmīgas idejas.

Aicina diskutēt un aizpildīt anketu par Valmieras jaunatnes politiku

5.Janvāris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Pirmdien, 9. janvāra pēcpusdienā plkst. 16. 00 ikviens, kam rūp Valmieras jauniešu aktivitātes un arī problēmas, tiek gaidīts Valmieras Jaunatnes centrā „Vinda”. Tikšanās laikā tiks diskutēts par Valmieras Jaunatnes politikas stratēģiju 2011.-2014. gadam, apspriestas stratēģijā minētās aktivitātes un uzklausīti atnākušo ierosinājumi stratēģijas pilnveidošanai.

Šodien VJC „Vinda” atklās Eņģeļu dārzu

6.Decembris, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Jau šodien pie Valmieras Jaunatnes centra (VJC) „Vinda” tiks veidots īpašs Eņģeļu dārzs, kurā koki tiks izrotāti ar Valmieras pilsētas 1.-6.klašu audzēkņu darinātiem eņģeļiem. Eņģeļu dārzs tiek veidots, atbalstot labestības akciju "Eņģeļi pār Latviju".

Valmierā notiks „Futuroloģijas seanss” jauniešiem

1.Novembris, 2010
Pilsētās un novados
Portālā

Vai esi kādreiz ceļojis nākotnē? Neesi, bet vienmēr taču esi to vēlējies, vai ne? Šāda iespēja Tev būs 3.novembrī, Valmieras integrētajā 2.stāva klusajā lasītavā plkst. 15:00, kad notiks radošā diskusija jauniešiem "Futuroloģijas seanss" par izglītību, apkārtējo vidi Latviju Eiropā un Eiropu Latvijā 2010 gadā.