Gundega Siliņa

Iepazīsties ar Ziedotāju apļa projektiem un izvēlies, kam ziedot!

23.Marts, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Jau pēc nepilna mēneša – ceturtdienas, 7. aprīļa, vakarā plkst. 18.00 Valmieras centrā, kafejnīcā «Jauna saule» – notiks ikgadējais pasākums Valmieras novada fonda (VNF) Ziedotāju aplis, kuru klātienē aicināts apmeklēt ikviens! Pacilājošā un neformālā atmosfērā pasākuma apmeklētāji varēs atbalstīt kultūras, vides vai sociālās jomas iniciatīvas Valmieras novadā.

Valmieras novadā uzstādīti visi 19 VNF Domu krēsli

27.Augusts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

It visās Valmieras novada apvienībās un  Valmierā ir atklāti un uzstādīti 19 Valmieras novada fonda (VNF) Domu krēsli. Beidzamie četri no tiem atklāti dažādās Valmieras vietās un apkaimēs – Burkānciemā, Pārgaujā, pilsētas centrā un netālu no Valmieras Olimpiskā centra. Īpaši aicinām tajos apsēsties vecāka gadagājuma cilvēkus, radīt jaunas idejas un tās iesniegt VNF vietējo projektu konkursā «Sev, tev, novadam» jau rudenī!

VNF dāvina bērniem mugursomas

3.Septembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Uzsākot jaunās skolas gaitas, Valmieras novada fonds (VNF) ir iepriecinājis 71 mazo skolēnu Valmierā un apkārtējos novados – mazie audzēkņi ieguvuši jaunas un skaistas mugursomas! Pie jaunām skolas somām Beverīnas novadā tikuši 20 bērni, Kocēnu – 17, Burtnieku – 17, Rūjienā – 10, Mazsalacā 4 un Valmierā – trīs bērni, kas mācības šogad uzsākuši 2., 3. un 4. klasē.

VNF Ziedotāju aplis – trīs lietas, labas lietas!

21.Janvāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sports, kultūra un sociālā joma – trīs jomas trim lieliskiem projektiem, kurus iespējams atbalstīt ikvienam no mums! Nākammēnes, 13. februāra pēcpusdienā, kafejnīcā «Jauna saule» notiks trešais Ziedotāju aplis, ko organizē Valmieras novada fonds. Pasākumā trīs ideju autori stāstīs, kā viņu ieceres aizsāks ko jaunu un noderīgu valmieriešiem. Atnāc, atbalsti idejas, un pozitīvas emocijas garantētas!

Valmieras garšas meklējumos

11.Jūnijs, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

4. jūnijā Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas jaunieši rīkoja foto orientēšanos «Valmieras garša» («Taste of Valmiera») starptautiskas nometnes 60 jauniešiem. Spēles laikā viesi iepazina Valmieras populārākās apskates vietas un objektus. Latvijas, Velsas un Spānijas jauniešu viesošanās notika projektā «Globālās izglītības sabiedrības veidošana», kura laikā jaunieši ir apmeklējuši visas valstis un iepazinuši to dažādās kultūras.

Piesakies: kafija ar politiķiem

21.Janvāris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai veicinātu Valmieras un tās apkārtnes jauniešu iespējas politiskajā līdzdalībā, aicinām pilsētas  jauniešus un pašvaldības lēmumu pieņēmējus piedalīties strukturētā dialoga (SD) diskusijā «Kafija ar politiķiem» 26. janvārī pilsētas domē no pl. 14 līdz 17.

Dialogā ar politiķiem

20.Janvāris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas piektdienā Burtnieku pašvaldības lēmumu pieņēmēji un Burtnieku apkaimes jaunieši pirmo reizi piedalījās diskusijā «Kafija ar politiķiem» Burtnieku multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā. Neformālajās sarunās pie siltas kafijas tases un uzkodām abas puses diskutēja par jauniešu pilsoniskās līdzdalības iespējām Burtnieku novadā. Tikšanās galvenā atziņa it visos jautājumos — Burtnieku novada priekšsēdētājam un deputātiem ar jauniešiem jātiekas biežāk!