Regīna Ikala

Mūsdienu aktualitāte: mājdzīvnieku atšķirtības sindroms

19.Marts, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Atšķirtības sindroms ir suņa stresa reakcija uz saimnieka prombūtni. Suņi, kas ir pārlieku pieķērušies saimniekiem, ir vairāk pakļauti riskam piedzīvot atšķirtības sindromu. Arī suņiem jāprot būt patstāvīgiem, tomēr ne visi cilvēki to saprot, atšķirtības sindromu skaidro jaunā Rimi Mājdzīvniekiem suņu dzīves eksperte, kinoloģe Monta Sofija. 

Uzvar Valmieras Viestura vidusskolas 6.b klase

28.Februāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Rimi un Latvijas Olimpiskās komitejas projekta «Sporto visa klase» ietvaros Valmieras Viestura vidusskolas 6.a, 6.b un 6.c klase piedalījās veselīga dzīvesveida izaicinājumā «Sporto Labākai dzīvei», kura ietvaros apguva jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un sacentās īpaši sagatavotās sportiskās disciplīnās. Šie skolēni ir starp tām 100 klasēm, kuras izturējušas izaicinājuma atlases kārtu vairāk nekā 330 klašu konkurencē no Latvijas lielāko pilsētu un reģionu skolām. 

Kā atradināt bērnu no mobilo ierīču lietošanas ēšanas laikā

20.Februāris, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Ēdienreizes tradicionāli ir laiks, kad visa ģimene kopā sēžas pie galda. Taču arvien biežāk gan vecāki, gan bērni maltīti ietur, iegrimuši televizora vai telefona ekrānā. Kāpēc šāds ieradums nav veselīgs un kā nepieļaut «zibošo ekrānu» klātbūtni ēdienreižu laikā, skaidro Rimi Bērniem eksperte, psiholoģe Iveta Aunīte. 

Kaķis un jaundzimušais. Kā sagatavot mājdzīvnieku bērna ienākšanai ģimenē

24.Janvāris, 2020
Dzīvesstils
Laikrakstā

Dažkārt prieks par gaidāmo bērniņu var mīties ar bažām par to, kā jaundzimušo uztvers kaķis, kurš ilgu laiku bijis galvenais mājas luteklis. Vai kaķis nejutīs greizsirdību un nedarīs mazulim pāri? Ieteikumos, kā sagatavot kaķi bērna ienākšanai ģimenē, dalās Rimi Mājdzīvniekiem kaķu dzīves eksperte, sertificēta felinoloģe Aija Nuķe.