Toms Markss

Aināram Ķiksim divi pasaules rekordi

30.Augusts, 2022
Sports
Laikrakstā

Lielisku panākumu naktī uz piektdienu tālajā Meksikā paveicis Latvijas treka riteņbraukšanas meistars Ainārs Ķiksis, kas sasniedza jaunu pasaules rekordu vīru M50 – 54 grupā 500 un 200 metru distancēs. 

Balva par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā – Margaritai Mikartai

15.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Kļuvis zināms, ka šogad balvu par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā saņems ilggadējā Smiltenes vidusskolas sporta skolotāja Margarita Mikarta. Joprojām enerģijas un azarta pilnā skolotāja savam darbam Smiltenē veltījusi 45 dzīves gadus. Smiltenes novada Gada balva sportā svinīgā apbalvošanas ceremonija būs vērojama tiešraidē februārī.

Ivo Lakučs uzsaka Latvijas BMX izlases galvenā trenera darbu

10.Decembris, 2019
Sports
Portālā

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padome ir pieņēmusi BMX klubu padomes priekšlikumu par līdzšinējā Latvijas BMX izlases galvenā trenera Ivo Lakuča atsaukšanu no ieņemamā amata. BMX klubu padomes priekšlikuma pamatā ir Ivo Lakuča iesniegums, kurā viņš lūdz atbrīvot sevi no Latvijas BMX izlases galvenā trenera amata. Šajā amatā tituliem bagātais treneris bija no 2013. gada.

Veide uzvar Jelgavā

25.Maijs, 2015
Sports
Laikrakstā

Nedēļas nogalē Zemgales Olimpiskā centra trasē Jelgavā norisinājās Latvijas lielākā BMX riteņbraukšanas seriāla SMScredit.lv BMX čempionāta otrais posms. Dažādās vecuma grupās uz starta kopumā stājās 298 dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas un Krievijas BMX klubiem.

Veide centīsies aizstāvēt titulu

4.Jūlijs, 2014
Sports
Laikrakstā

Sestdien, 5. jūlijā, pl. 14 Rubenes trasē norisināsies Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā elites un junioru grupām. Elites grupā pagājušā gada Latvijas čempions Rihards Veide centīsies nosargāt savu čempiona titulu cīņā ar  divkārtējo olimpisko čempionu Māri Štrombergu un Eiropas čempionu Edžu Treimani.