Šosvētdien Latvijas riteņbraukšanas klasika Cēsis – Valmiera

- 8.Oktobris, 2021
Sports
Laikrakstā

Svētdien, 10. oktobrī, ar riteņbraukšanas klasiku Cēsis – Valmiera posmu turpināsies Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona. Iepriekšēja pieteikšanās gaidāmajam posmam iespējama mājaslapā velo.lv. 

Posms Cēsis – Valmiera Latvijas riteņbraukšanā kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu jau no kalnu riteņbraukšanas maratona pirmsākumiem mūsu valstī šī gadsimta sākumā. Sacensību trase ar nelielām izmaiņām ir saglabājusies ļoti līdzīga jau teju 20 gadu garumā. Distance ved pa gleznainām Gaujas nacionālā parka takām, kā arī platākiem grants un asfalta seguma ceļiem.  Trase Cēsis – Valmiera ir lieliski piemērota riteņbraukšanas iesācējiem, jo trase ir bez daudziem izteiktiem kāpumiem vai ļoti tehniskām vietām. Tā ir ļoti ātra un dinamiska.

Sacensību centrs atradīsies Cēsu Vienības laukumā. Tieši tur pulksten 10.30 tiks dots starta šāviens «Maxima» bērnu braucieniem. Mazākie pedāļu minēji distancē dosies bez sacensību elementa, saņemot balviņas no atbalstītājiem, kamēr lielāki puiši un meitenes jau piedalīsies sacensībās, cīnoties par vietu uz goda pjedestāla. Arī šeit pie gardām balviņām tiks ikviens.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru