Vitālijs Začs

Vitālijs Začs

Prātiņ, nāc mājās!

18.Janvāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Tā gribas teikt par jauno Burtnieku ezera apsaimniekošanas noteikumu projektu. Projekta galvenā ideja ir, ka pie ezera pašreizējā bēdīgā stāvokļa vainojami pensionāri, kas izkāšot ezeru.

Ar pludiņmakšķeri Burtniekā

2.Septembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai noskaidrotu, ar kādu makšķerēšanas veidu var iegūt vislielāko lomu ezerā, Valmieras Mednieku un makšķernieku biedrība jau vairākus gadus augustā Burtnieku ezerā rīko sacensības saviem biedriem makšķerēšanā ar visiem noteikumos atļautajiem rīkiem.

Par šaušanu un medniekiem

5.Marts, 2021
Viesis
Laikrakstā

Šoreiz rakstu par medniekiem un šau­šanu Liesmas raksta Īstu mednieku ir maz iespaidā. Minētās atziņas skar arī mūs, jo mēs apmācām jaunos medniekus. No 2005. gada līdz 2017. gadam pie mums biedrībā mācījušies 504 jaunie mednieki, no kuriem 492 nokārtojuši mednieka eksāmenu un kļuvuši par pilntiesīgiem medniekiem.

Sportings 2020 Rencēnu šautuvē

18.Augusts, 2020
Sports
Laikrakstā

Ik gadus nemainīgi augusta otrajā sestdienā Latvijā sākas ūdensputnu medību sezona. Lai mednieki pēc pārtraukuma varētu pārbaudīt savas prasmes, Valmieras mednieku un makšķernieku biedrība regulāri daudzus gadus dienu pirms ūdensputnu medību atklāšanas rīko sacensības sportingā jeb šaušanā pa lidojošiem šķīvīšiem.

Sacensības sportingā un makšķerēšanā

18.Augusts, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras mednieku un makšķernieku biedrībā augustā notikušas divas sacensības. Piektdien, 7. augustā,  dienu pirms ūdensputnu medību sezonas atklāšanas, bija sacensības sportingā (šaušanā pa lidojošiem šķīvīšiem). Dalībnieki vienā sērijā šāva pa 25 mērķiem. Pēc tam seši labākie sacentās finālā, vēlreiz šaujot pa 25 mērķiem, līdzi ņemot arī iepriekšējās labākās sērijas rezultātu. Olimpiskais sešinieks šoreiz ir sekojošs: 1. Edmunds Juškevičs (43 mērķi), 2. Voldemārs Goba (42), 3. Toms Lamba (39), 4. Didzis Liepiņš (36), 5. Gatis Kuģis  (30), 6. Vilmārs Katkovskis (28).