Zane Bulmeistare

Sveiks Goda un Gada valmieriešus

30.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Viņiem piemīt milzīgas darbaspējas, un ticībā tam, ka izdosies, viņi pārliecina. Un izdodas! Viņuprāt, augt ir ļoti svarīgi. Viņi tic, ka iedomāto var izdarīt, kaut arī citi tam vēl nav noticējuši. Viņu spēks ir zinātkāre – izzināt, izstāstīt, izprast, izjust – un par visu priecāties, it kā tas vēl nebūtu bijis. Arī mieru viņi prot, kad doma kļūst stipra un skaista. Viņi spēj saķert tavu domu un pārvērst par pārdomu. Viņiem piemīt sirds siltums. Viņi dod, un nekas no tā neiet mazumā.

Valmieras Mūzikas skolai – jauns flīģelis

19.Maijs, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pirms 100 gadiem Valmieras Mūzikas skolas atvēršanas svētkos komponists Jāzeps Vītols novēlēja skolai raženas sekmes un uzsvēra mūzikas un dziedāšanas nozīmi cilvēka dzīvē. 14. maijā ar Jāzepa Vītola skaņdarbu «Valmieras suvenīrs» ieskandināts jaunais flīģelis – vērtīga dāvana skolas simtgadē, kas pie audzēkņiem un pedagogiem nonākusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu, Valmieras Mūzikas skolai startējot projektu konkursā, un Valmieras pilsētas pašvaldības finansējumu.

Valmierā būs jauni Mākslas soliņi

24.Aprīlis, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aprīlis Valmierā ir laiks, kad mākslinieki glezno pat uz soliņiem. Šie darbi nav aplūkojami izstāžu zālēs, bet ieņēmuši vietu pilsētvidē. Kādus gleznojumus šogad uz soliņiem būs radījuši mākslinieki Ieva Iltnere, Kristīne Kutepova un Pēteris Līdaka, uzzināsim jau aprīļa izskaņā, aizstaigājot līdz soliņam Cēsu ielā pirms tilta pār Gauju, pie Valmieras Mūzikas skolas un Rīgas ielā 20.

Arī SIA «VTU Valmiera» nosaka ierobežojumus

17.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rūpējoties par autobusu vadītāju veselību, kā arī aicinot pasažierus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan līdzcilvēkiem, SIA «VTU Valmiera» nosaka vairākus ierobežojumus un ieteikumus, lai mazinātu vīrusu, tostarp arī koronavīrusa, izplatīšanos.

SIA «VTU Valmiera» pārstāve Zane Bulmeistare: 

Aicinām uz Ziemassvētku tirdziņu Valmierā

11.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

14. decembrī Valmieras rātslaukumā un pils pagalmā no plkst. 10 līdz 15 norisināsies Ziemassvētku tirdziņš. Priežu čiekuri veselībai, garšaugu maisījumi svētku galda meistarstiķiem, zāļu tējas un dzērieni, iesildoties skanīgai saulgriežu sagaidīšanai, noslēpumu atklāšana ziemas darbnīcās – Ziemassvētku tirdziņš Valmierā ienesīs īpašu noskaņu, aicinot ļauties svētku priekam un ziemas gaišumam.

Valmieras integrētā bibliotēka – «Gada bibliotēka 2018»

25.Aprīlis, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

16. aprīlī Latvijas Bibliotēku biedrības Gada balvas ceremonijā titulu «Gada bibliotēka 2018» saņēma Valmieras integrētā bibliotēka. Augsti novērtēts bibliotēkas darbs sadarbības veicināšanā, kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanā un tradīciju turpināšanā, kā arī kvalitatīvā un radošā darbība, veidojot bibliotēku par nozīmīgu zināšanu un sabiedrības tikšanās centru.

Atklās Alekseja Naumova personālizstādi

28.Februāris, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras muzeja izstāžu namā no 1. līdz 31. martam būs skatāma mākslinieka Alekseja Naumova personālizstāde Nebeidzamā ainava, bet uz atklāšanu un tikšanos autors Valmieras muzejā aicina 4. martā pl. 15.30.

Bibliotēkas Ziemassvētku brīnums – suņu meitene Marta

4.Janvāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras integrētajā bibliotēkā Bērnu apkalpošanas nodaļā kopš septembra darbojas suņu meitene Marta. Viņa ne tikai palīdz bērniem pilnveidot lasītprasmi, bet ir arī lielisks rotaļu biedrs. «25. decembrī Marta nosvinēja savu pirmo dzimšanas dienu. Viņa ir kā Ziemassvētku brīnums, maza brīnumsvecīte – žiperīga un mīļa,» stāsta Valmieras bibliotēkas galvenā bibliotekāre Līga Bujane.

Ko stāsta senā Valmiera par XIV gadsimta kultūrslāni

29.Augusts, 2018
Valmierietis
Laikrakstā

Vienu pēc otras rādot uz galda novietotās dažādu laiku liecības, arheoloģiskās izpētes darbu vadītājs Rūdolfs Brūzis palīdz iztēloties, kā atradumi izskatījušies to lietošanas brīdī. Tos neskartus zem Valmieras pilsdrupām vairākus gadu simtus sargājis zemes slānis. Aizrokoties līdz 14. gadsimta slānim, liecības gūtas par Valmieras pils ziemeļrietumu korpusa pēdējo neizpētīto daļu.

Aicina pieteikties Valmieras sporta vienībai

8.Jūnijs, 2018
Sports
Laikrakstā

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina sporta organizācijas pieteikt sportistus Valmieras sporta vienībā. Tā izveidota, lai atbalstītu Valmieras sportistu piedalīšanos valsts nozīmes sacensībās, pasaules, Eiropas čempionātos, olimpiskajās spēlēs un citās starptautiskās sacensībās, kā arī lai atbalstītu Valmieras Bērnu sporta skolā iekļauto sporta veidu attīstību un audzēkņu profesionālo izaugsmi. Sporta vienības mērķis ir uzlabot Valmieras talantīgāko jauno sportistu mācību-treniņu darbu, radīt apstākļus, lai sportistiem būtu iespēja sasniegt augstas klases rezultātus.