Zane Bulmeistare

Rozes dienā apbalvojumu saņem Dzintra Geka-Vaska

17.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par ieguldījumu iedzīvotāju, kuri piedzīvojuši izsūtījumu Sibīrijā, dzīvesstāstu apkopošanā un nodošanā nākamajām paaudzēm, gan veidojot dokumentālās filmas, gan stāstus apkopojot grāmatās, 11. martā Valmieras Zonta kluba Atzinības rakstu un metālmākslinieka Andra Dukura darināto rozi saņēma kinorežisore, grāmatu autore Dzintra Geka-Vaska.

Sveiks Valmieras novada Goda un Gada cilvēkus

27.Oktobris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā aug ozols, tā arī zīle. Un otrādi. Tāpat ar darbiem un domām – ir tādi kā zīle un tādi kā ozols. Viens otram svarīgi, viens no otra rodas, daloties saknēs un augstumos. 19. novembrī svinīgā ceremonijā koncertzālē «Valmiera» sveiksim Valmieras novada apbalvojumu «Valmieras novada Goda pilsonis» un «Valmieras novada Gada cilvēks» saņēmējus. 

Aicinām uz Naukšēnu brūža svētkiem

23.Septembris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Tirdziņš, dziesmas, dejas, teātris, moto parāde un, protams, alus pagraba apskate, kur gandrīz simts gadu ražoja gardu alu, limonādi, iesala dzērienu, zelteri un med­alu, – aicinām sestdien, 24. septembrī, uz Naukšēniem, kur notiks Naukšēnu brūža svētki.

Valmieras novada skolēniem – bezmaksas braucieni autobusos

1.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras pilsētas maršrutu autobusos

Valmieras novada pašvaldības dome 28. jūlija sēdē lēma, ka no 1. septembra Valmieras novadā dzīvojošiajem skolēniem braukšana Valmieras pilsētas maršrutu autobusos būs bez maksas. Skolēnam, iekāpjot pilsētas maršruta autobusā, būs elektroniski jāreģistrējas, pieliekot jaunā dizaina skolēnu apliecību pie elektroniskā datu nolasītāja.

Aicinām uz Zinību dienas svētkiem

26.Augusts, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Brīnīties, izzināt, darboties, satikties, klausīties, skatīties, priecāties – aicinām skolēnus, skolotājus, ģimenes, draugus un visus, kam 1. septembris ir svētku diena, neskatoties uz to, vai pirmais solis pāri skolas durvju slieksnim vēl nav sperts vai tas noticis pirms vairākiem desmitiem gadu, svinēt skolas atsākšanos kopā!

Sveikti Valmieras novada sporta laureāti

18.Marts, 2022
Sports
Laikrakstā

Piektdien, 11. martā, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Valmieras novada sporta laureātu godināšanas ceremonija. Atskatoties uz paveikto sportā, izvērtējot sasniegumus un panākumus, tika apbalvoti Valmieras novada labākie sportisti un komandas, godināti treneri.

Rozes dienā apbalvojumu saņem Maija Zālamane

11.Marts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

7. martā, Rozes dienā, Valmieras Zonta klubs Atzinības rakstu un metālmākslinieka Andra Dukura darināto rozi par izcilu, godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu vietējās sabiedrības labā pasniedza Valmieras novada pašvaldības Attīstības pārvaldes projektu vadības nodaļas vadītājai Maijai Zālamanei, līdz ar citiem paveiktajiem labajiem darbiem uzsverot unikālas vietas «Caurumkrogs» (Kocēnu pagastā) attīstīšanu.

Satiekoties ar suni, vairāk jūtam sevi

7.Janvāris, 2022
Dzīvesstils
Laikrakstā

«Skaists piemērs, kas notiek tepat Latvijā, Valmierā. Šādi mēs varam iedvesmoties cits no cita. Tāpēc ir vērts skaidrot vairāk, kas ir kanisterapija. Suns var sargāt māju, bet suns var būt arī bibliotēkas darbinieks.