Baltijas vieglatlētikas veterānu svētkos

- 7.Jūlijs, 2015

Divas dienas jūnija vidū Jāņa Daliņa stadionā sporta karalienes vieglatlētikas  svētkus svinēja veterāni.

Sacensībās piedalījās sportisti ne tikai no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, bet arī no Austrijas, Krievijas, Somijas, Norvēģijas un pat Turcijas. Kaut arī cīņas par metriem un sekundēm dažubrīd izvērtās pavisam sīvas, tomēr sacensību gaisotne bija draudzīga un atbalstoša.

Kā jau ierasts, sacensības uzsāka tāllēcējas, starp kurām valmieriete Sandra Sprice S55 grupā ar rezultātu 3,22 m izcīnīja 2. vietu. Teicami sacensības lodes grūšanā veica Marta Ādamsone, apsteidzot savu konkurenti no Igaunijas, un ar rezultātu 9,51 m izcīnīja 1. vietu S75 grupā. Nekādas cerības uz zeltu sportiste neatstāja konkurentēm arī šķēpa mešanas sektorā, izcīnot vēl vienu skaistu uzvaru ar rezultātu 20,29 m. Diska mešanā Marta viesmīlīgi piekāpās igauņu sportistei un izcīnīja otro vietu ar rezultātu 19,45 m. Visvairāk disciplīnās — četrās — startēja mūsu daudzpusīgais Valdis Blūms un V75 grupā uzrādīja lieliskus rezultātus: 1. vieta šķēpa mešanā ar rezultātu 28,20 m, 1. vieta smaguma mešanā — 12,49 m, 2. vieta augstlēkšanā — 1,15 m un 2. vieta trīssoļlēkšanā — 7,45 m. Labas ātruma īpašības skrejceliņā ļāva valmierietim Aleksejam Koziņecam V70 grupā izcīnīt otro vietu 200 m (34,16 s) un ar rezultātu 1:19,43 min. uzvarēt garajā sprintā 400 m distancē.